Klasa „A” grupa I BOZPN

1 LKS „Orzeł” Czemierniki
ul. Zamkowa 9,  21-306 Czemierniki
Tel. (083) 3513230,  507971163
Rok założenia 1975
Barwy klubowe: żółto-niebieskie
Prezes: Piotr Powałka
Trener: Konrad Łabęcki
Stadion: Czemierniki
e-mail: lksorzelczemierniki@gmail.com
herb-rywala-orzelczemierniki_75
2 GLZS Dąb Dębowa Kłoda
21-211 Dębowa Kłoda
Tel. (083) 3557048,
Rok założenia 1997
Barwy klubowe: czerwone-zielono-żółto
Prezes: Andrzej Daszczyk, 515237860
Trener: Cezary Główka
Stadion: Dębowa Kłoda
e-mail: cezaryglowka@wp.pl
 debowa
3. LKS SRG Sławatycze
LKS SRG Sławatycze
21-515 Sławatycze Rynek 14
Tel: 83 378 34 73; kom. 607529451
Rok Założenia: wznowienie ponowne
dzialalność: 2014
Barwy klubowe: żółto – czarne
Prezes: Bolesław Szulej
Trener: Bogdan Bandzarewicz
Stadion: Sławatycze, ul. Polna 1
e-mail: bszulej1@interia.pl
slawatycze
4. Młodzieżówka Radzyń Podlaski
KS Młodzieżówka Radzyń Podlaski
21-300 Radzyń Podlaski
Dąbrowskiego 1
Tel: 786293939
Rok Założenia:
Barwy klubowe:
Prezes: Robert Strojek 501396876
Trener: Paweł Pliszka
Stadion: obiekty LKS Orlęta Radzyń Podlaski
e-mail: ksmlodziezowka@gmail.com
5. KS Twierdza Kobylany
KS Twierdza Kobylany
tel. 83 4112060
rok założenia: 2016
barwy: biało-pomarańczowo zielone
prezes: Dorota Szelest
trener: Kamil Poczynajło, tel. 516134443
kierownik: Paweł Caban
stadion: Kobylany, ul. Słoneczna 1
e-mail: siwek0000@wp.pl
twierdza kobylany
 6. GKS „Janowia” Janów Podlaski
 Ul. Bialska 6 A, 21-505 Janów Podlaski

Tel. (083) 3412233,0505182458
Rok założenia 1989
Barwy klubowe: niebieskie
Prezes: Hubert Chlipalski
Kierownik: Andrzej Bujalski
Trener:
Stadion: ul. Naruszewicza, Janów Podlaski
e-mail: a.bujalski@o2.pl
 janow
 7.  GLKST „AGROSPORT” Leśna Podlaska
Ul. Bialska 30,  21-542 Leśna Podlaska
Tel.  – 083 345 07 24
fax. 083 345 07 21
Rok założenia 1980
Barwy klubowe: czerwono-zielono-złote
Prezes: Michał Kąkol
Trener: Ryszard Nogaczewski, inst. 603818933
Stadion: Zespół Szkół Rolniczych, Leśna Podl.
e-mail: ryszard.nogaczewski@o2.pl
agrosport - logo male (176 x 204)

http://agrosport.futbolowo.pl/

8.  MKS „Victoria” Parczew
Ul. AL. Jana Pawła II 1,  21-200 Parczew
Tel. (083) 3551251,
Rok założenia 1967
Barwy klubowe: żółto-czerwono-czarne
Prezes: Agnieszka Przekora tel. 531432264
Trener: Andrzej Kopiński
Stadion: Ul. AL. Jana Pawła II 1,   Parczew
e-mail: aprzekora@wp.pl i mksvictoria.parczew@wp.pl
victoriasr
9. KP „Granica” Terespol
 Ul. Wojska Polskiego 217, 21-550 Terespol

Tel. 606626057
Rok założenia 1999
Barwy klubowe: czerwono-białe
Prezes: Grzegorz Gregoruk
Kierownik: Paweł Jurkowski
Trener: Marek Wasiluk
Stadion: Ul. Wojska Polskiego 217, Terespol
e-mail: marek.w13@o2.pl
terespol

http://granicaterespol.futbolowo.pl

10.  GLKS Rokitno
21-504 Rokitno
Tel. 721825672
Rok założenia 1975
Barwy klubowe: czerwono-białe
Prezes: Walczewski Eugeniusz
Kierownik: Andrzej Mielnik 511495779
Trener: Paweł Tur II kl.
Stadion: Rokitno, obiekty sportowe przy szkole
e-mail: walczewski@rokitno.pl
rokitno
11. Stowarzyszenie Piłkarska Liga Gminy Międzyrzec Podlaski w Rogoźnicy
Rogoźnica 96,21-560 Międzyrzec Podlaski
Tel: 500064861
Rok Założenia: 2006
Barwy klubowe: Zielono-Żółto-Czarno-Białe.
Prezes: Roman Lipiński
Trener: Marcin Kieruczenko
Stadion: ZS w Rogoźnicy. 450 miejsc siedzących
e-mail: pilkarzyk1979@o2.pl i roman347@interia.pl
Herb PLGMP

http://plgmp.prv.pl/