PUCHAR POLSKI

LATA 1977 – 2014

 FINAŁY OKRĘGOWE

1978/79

ORLĘTA Radzyń Podlaski – AZS AWF Biała Podlaska   wygrana AZS-u.

1979/80

HURAGAN Międzyrzec Podlaski – AZS AWF Biała Podlaska   0:4  (0:2).

0:1 – Krakowiak,   0:2 – Krakowiak,   0:3 – Kotwica,   0:4 – Krakowiak.

1980/81

KOLEJARZ Małaszewicze – AZS AWF Biała Podlaska   3:2  (2:2).

1:0 – Wołosowicz (10’),   1:1 – Mroziewski (29’),   1:2 – samob. (31’),   2:2 – Stańczuk (42’),   3:2 – Stańczuk (90’).

AZS: Bedra, Strączkowski, Pryciuk, Bartnik, Kołcun, Wójtowicz, Łapa, Kowalczyk, Nowaczyk, Mroziewski, Lisek.

1981/82

KOLEJARZ Małaszewicze – AZS AWF Biała Podlaska   0:5  (0:2).

0:1 – Mroziewski (25’),   0:2 – Nowak (29’),   0:3 – Bukowski (56’, karny),   0:4 – Nowak (67’),   0:5 – Krakowiak.

Kolejarz: Guziuk, Kobierski, Kaliszczuk, Rozenbajger, Weremczuk, Maik (25 Płandowski), Łukaszewicz, Drozdowicz, Płotnicki, Gruszka (46 Stefaniuk), Ochijewicz.

AZS: Panasiuk, Kołcun, Pryciuk, Kobza, Bartnik, Jencz (46 Kowalczyk), Bukowski, Sadowski, Nowak, Krakowiak, Mroziewski.

Sędzia: S. Krzyżanowski (Biała Podlaska).

1982/83

ROTKART Klonownica – AZS AWF Biała Podlaska   1:2.

AZS: Bedra, Bugała, Magier, Kołcun, Wójtowicz, Sadowski, Kotwica, Hułas, Pytlowany (50 Mroziewski), Nowak, Czeczuk.

1983/84

LKS Terespol – AZS AWF Biała Podlaska   3:4  (0:3).

1984/85

 

1985/86

PODLASIE Biała Podlaska – AZS AWF Biała Podlaska   0:1  (0:1).

0:1 – Stopyra (15’).

Podlasie: Broniewicz, Łaska, Trochimiuk, Torenc, Stalewski, Andrzejuk, Głuchowski, banaszuk, Sobczak, Chwedczuk, Pietruczuk (Duklewski).

AZS: Krukowski, Bałakier, Ośko, Guściora, Jaszczuk, Klekotko, Stańczuk, Piątkowski (25 Jaszczyński), Hułas, Stopyra, Cicirko (65 Kosior).

1986/87

AZS AWF Biała Podlaska – PODLASIE Biała Podlaska   7:1  (2:0).

1:0 – ,   2:0 – ,   3:0 – ,   4:0 – ,   5:0 – ,   6:0 – ,   7:0 – ,   7:1 – .

1987/88

TYTAN Wisznice – AZS AWF Biała Podlaska   1:2  (1:1).

Bramki dla AZS-u zdobyli: Dołęga i Jeleń.

AZS: Słówko, Bałakier, Jaszczuk, Wielorański (70 Fiedeń), Gondela, Dołęga, Urbański, Jeleń, Zieliński (40 J. Jeż), M. Jeż, Guściora.

1988/89

AZS AWF Biała Podlaska – PODLASIE Biała Podlaska   1:0  (0:0).

1:0 – Dołęga (75’).

AZS: Słówko, Guściora, Biegajło, Bałakier, Kossakowski, Bendyk (63 Dołęga), Krężołek, Urbański (88 J. Jeż), Wojtyna, Ulanowski, Zieliński.

Podlasie: Nosowski, Dzięgiel, Curyło, Stolc (85 Badura), Nagajew, Trochonowicz, Stańczuk, Ulita (76 Ogiegło), Makarewicz, Wieliczuk, Semeniuk.

Sędzia: S. Torenc (Biała Podlaska).

1989/90

VICTORIA Parczew – AZS AWF Biała Podlaska   1:2  (0:1).

0:1 – Bendyk,   1:1 – Niewiadomski,   1:2 – Ulanowski (60’).

Victoria: Jabłoński, Główka, Chomiuk, Niewiadomski, Meleszczuk (65 Machaj), Daszczyk, Smoliński, Krupa, Gontarz, Talarko (89 Ognik), Oleszczuk.

AZS: Wołczyński, Guściora, Biegajło, J. Jeż, Kossakowski, Bendyk, Iwański, Ujma, Ulanowski, Fiedeń, M. Jeż (64 Zieliński).

ELIMINACJE CENTRALNE

1977/78

AZS AWF Biała Podlaska – MAZOVIA Mińsk Mazowiecki   3:0  (1:0).

1:0 – Kacprzyk,   2:0 – Grzeszczyk,   3:0 – Dudek.

AZS AWF Biała Podlaska – GRANAT Skarżysko-Kamienna   3:1  (1:0).

1:0 – Giełzak (15’),   2:0 – Łapa (60’),   3:0 – Łapa (70’),  3:1 – Kotwica (80’, karny).

AZS AWF Biała Podlaska – BKS Bielsko-Biała   3:0  (2:0).

1:0 – Fitas (17’),   2:0 – Andrzejewski (35’),   3:0 – Andrzejewski (65’).

AZS: Makowiecki, Kosik, Miśkiewicz, Surowiec, Karwowski, Łapa, Andrzejewski, Kowalczyk, Fitas, Stańczuk, Giełzak.

AZS AWF Biała Podlaska – LEGIA Warszawa   0:1  (0:1).

0:1 – Nowak (25’).

AZS: Makowiecki, Kosik, Miśkiewicz, Karwowski, Surowiec, Łapa (80 Bakalarczyk), Grabda, Kowalczyk, Giełzak, Andrzejewski (55 Stańczuk), Krakowiak. Trener: J. Złomańczuk.

Legia: Sobieski, Filipiak, Cypka, Tumoński, Topolski, Lasoń, Nowak, Ćmikiewicz, Banaszak (85 Wrona), Deyna, Kusto.Trener: A. Strejlau.

Sędzia: A. Jarguz (Suwałki).    Widzów: 10.000.

1978/79

WŁÓKNIARZ Białystok – AZS AWF Biała Podlaska   0:0  w karnych 2:3.

AZS AWF Biała Podlaska – POLONIA Warszawa   3:3  (1:1)  w karnych 3:4.

0:1 – Siudek (27’),   1:1 – Andrzejewski (30’),   1:2 – Szcześ (65’),   1:3 – Siudek (66’),   2:3 – Jankowski (85’, samob.),   3:3 – Andrzejewski (89’).

AZS: Makowiecki, Kowalczyk, Bartnik, Surowiec, Grodecki, Łapa, Cecki (70 Grabda), Kotwica, Krakowiak (70 Stańczuk), Andrzejewski, Czarnecki.

1979/80

OLIMPIA Zambrów – AZS AWF Biała Podlaska   0:3  (0:2).

0:1 – Grabda (9’),   0:2 – Pytlowany (16’),   0:3 – Kosik (52’).

AZS: Makowiecki, Kosik, Pryciuk, Miśkiewicz, Bartnik (75 Kołcun), Dudka (70 Golanko), Łapa, Kotwica, Pytlowany, Grabda, Bukowski.

AZS AWF Biała Podlaska – STAL Stalowa Wola   0:2  (0:1).

0:1 – Szarek (25’),   0:2 – Ząbek (85’).

AZS: Bedra, Kosik, Pryciuk, Bartnik, Miśkiewicz, Bukowski, Łapa, Kotwica (70 Pytlowany), Grabda, Krakowiak, Nowaczyk (75 Kowalczyk).

1980/81

OLIMPIA Warszawa – KOLEJARZ Małaszewicze   2:0  (0:0).

1:0 – Iwanicki,   2:0 – Kalinowski.

1981/82

AZS AWF Biała Podlaska – POGOŃ Siedlce   3:0 walkower.

URSUS II Warszawa – AZS AWF Biała Podlaska   0:2  (0:1).

0:1 – Kotwica (22’),   0:2 – Mroziewski (55’).

AZS: Caruk, Sadowski, Pryciuk, Wójtowicz, Kowalczyk, Jencz, Kotwica, Nowak, Stefaniuk (Więcierzewski), Jaszczuk (Drozd), Mroziewski.

AZS AWF Biała Podlaska – JAGIELLONIA I Białystok   9:1  (4:0).

AZS: Caruk, Sadowski (46 Stefaniuk), Pryciuk, Wójtowicz, Kołcun, Jencz, Kotwica, Drozd, Nowak, Hułas, Mroziewski (60 Jaszczuk).

JAGIELLONIA II Białystok – AZS AWF Biała Podlaska   2:1  (0:1, 1:1).

AZS: Bedra, Sadowski, Pryciuk, Kołcun, Wójtowicz (105 Kowalczyk), Jencz, Kotwica, Nowak, Stefaniuk, Hułas (46 Drozd), Mroziewski.

1982/83

POGOŃ Siedlce – AZS AWF Biała Podlaska   0:2.

AZS AWF Biała Podlaska – AVIA Świdnik   1:2  (0:2).

1983/84

GÓRNIK Łęczna – AZS AWF Biała Podlaska   3:1  (1:0).

1:0 – Sularz (34’, karny),   1:1 – Matusewicz (68’),   2:1 – Knyszyński (85’),   3:1 – Kędzierski (87’).

1984/85

OLIMPIA Zambrów – AZS AWF Biała Podlaska   2:3  (2:0).

1:0 – Kuczałek (14’),   2:0 – Kuczyński (24’, karny),   2:1 – Stopyra (55’),   2:2 – Jaszczuk (67’, karny),   2:3 – Matusewicz (76’).

AZS AWF Biała Podlaska – OLIMPIA Elbląg   1:1  (0:0)  w karnych 3:4.

1:0 – Stopyra (55’),   1:1 – Gorzach (86’).

AZS: Krukowski, Woźniacki, Jaszczuk (78 Łaska), Bałakier, Kaczorowski, Hułas, Szałecki, Cierniak (46 Stopyra), Mieczkowski, Matusewicz, Kiełczykowski.

1985/86

POGOŃ Siedlce – AZS AWF Biała Podlaska   2:1  (1:1).

0:1 – M. Jeż,   1:1 – Pawlusiewicz,   2:1 – Cabaj.

AZS: Krukowski, Guściora, Jaszczuk, Gondela (20 Mażysz), Kossakowski, Piątkowski (25 Jaszczyński), Stopyra, Klekotko, Fiedeń, Mieczkowski, M. Jeż.

1986/87

GWARDIA Białystok – AZS AWF Biała Podlaska   1:0  (0:0).

AZS: Krukowski, Cierniak, Ośko, Gondela, Jaszczuk, Turski, Stopyra (75 Guściora), Klekotko, J. Jeż, Fiedeń, M. Jeż (55 Matusewicz).

1987/88

GWARDIA Chełm – AZS AWF Biała Podlaska   4:1  (0:0, 1:1).

1:0 – (27’),   1:1 – Zieliński (40’),   2:1 – (107’),   3:1 – (115’),   4:1 – (119’).

AZS: Słówko, Bałakier, Jaszczuk, J. Jeż, Gondela, Kosior, Dołęga, Jeleń, Zieliński, Mażysz, R. Biegajło.

1988/89

AZS AWF Biała Podlaska – LUBLINIANKA Lublin   1:1  (0:1, 1:1)  w karnych 4:5.

0:1 – Walski (43’),   1:1 – Kotko (65’).

Karne: 1:0 – Biegajło,   1:1 – Mścisz,   1:1 – Guściora,   1:2 – Żuchnik,   2:2 – Ulanowski,   2:3 – Ożóg,   3:3 – Kossakowski,   3:4 – Świętek,   4:4 – M. Jeż,   4:5 – Walski.

AZS: Michalczyk, Bendyk, Biegajło, Guściora, Kossakowski, Ulanowski, Urbański, Jeleń (77 Wójcik), Krężołek, Kotko, M. Jeż.

1989/90

AZS AWF Biała Podlaska – POGOŃ Łapy   3:0  (2:0).

1:0 – Ujma (37’, karny),   2:0 – Fiedeń (40’),   3:0 – Fiedeń (83’).

AZS: Wołczyński, Chmielewski, Biegajło, Bendyk (30 Kotko), Iwański, Ujma, Ulanowski, Dołęga, Wójcik, Fiedeń, Lisańczuk.

AZS AWF Biała Podlaska – STOMIL Olsztyn   0:3  (0:3).

0:1 – Wiśniewski (36’),   0:2 – Grabowski (39’),   0:3 – Grabowski (41’).

AZS: Wołczyński, Chmielewski (42 Pydyś), Biegajło, Ujma, Iwański, Wójcik, Dołega, Lisańczuk (46 Jeleń), Ulanowski, Fiedeń, Kotko.

LATA 1991 – 2000

FINAŁY OKRĘGOWE

1990/91

AZS AWF Biała Podlaska – PODLASIE Biała Podlaska   6:2  (2:2).

1:0 – Matusewicz (20’),   2:0 – Iwański (30’, karny),   2:1 – T. Pawłowski (32’),   2:2 – Semeniuk (43’),   3:2 – Ujma (62’),   4:2 – Krężołek (65’),   5:2 – Fiedeń (78’), 6:2 – Biegajło (82’).

AZS: Dziuba, Jeleń (46 Banaszuk), Biegajło, Iwański (75 Chmielewski), Ujma, Krężołek, Matusewicz, Dołęga, Pydyś, Ulanowski, Fiedeń.

Podlasie:

1991/92

HURAGAN Międzyrzec Podlaski – AZS AWF Biała Podlaska   0:2  (0:1).

0:1 – Bendyk,   0:2 – Zieliński.

1992/93

PODLASIE Biała Podlaska – AZS AWF Biała Podlaska   1:4  (0:1).

0:1 – Iwański (16’),   1:1 – Juśkiewicz (49’),   1:2 – Anduła (62’),   1:3 – Huzarski (65’),   1:4 – Biegajło (86’).

Podlasie: Latuszek, Juśkiewicz, Chmielewski, Uss, Kopytiuk, Stańczuk, Wej, Płandowski, Duchnowski (68 Skawiński), Błaszczyk, Semeniuk (65 Mazur).

AZS: Haczkiewicz, Iwański (46 Żmuda), Jaszczuk, Biegajło, Popławski, Kucharski, Pawłowski, Ujma, Huzarski, Anduła (73 Lisańczuk), Pietrasiński.

1993/94

ALTAZED Rokitno – AZS AWF ROLIMPEX Biała Podlaska   1:4  (0:3).

0:1 – Huzarski (28’),   0:2 – Huzarski (38’),   0:3 – Różański (45’),   0:4 – Pawłowski (58’),   1:4 – Szewczuk (90’).

Altazed: Gierach, Ochnik, Rogulski, Miczyporuk (Michalczuk), Rzymowski, Czyżak, Andrzejuk, Kłonica, Bondaruk, Godala, Kościuk (37 Szewczuk).

AZS: Haczkiewicz, Kucharski, Biegajło, Popławski, Iwański, Huzarski, Klepacz, Różański (76 Cybulski), Pawłowski, Anduła, Pietrasiński (76 Wej).

Sędzia: Aleksander Charko

1994/95

ALTAZED Rokitno – AZS AWF ROLIMPEX Biała Podlaska   0:2  (0:0).

0:1 – Klepacz (55’),   0:2 – Anduła (80’).

Altazed: Gierach, J. Andrzejuk, Rogulski, Niczyporuk, Rzymowski (65 Kałkucki), Czyżak, M. Andrzejuk, Godala, Kajka, Bondaruk, Szewczuk (80 Stefaniuk).

AZS: Haczkiewicz, Lorek, Jarzynka, Popławski, Wawrzusiszyn, Kożuch, Woroniecki (85 Ołowniuk), Klepacz (81 Pawłowski), Huzarski, Anduła, Pietrasiński.

Sędzia: L. Łukaszuk (Biała Podlaska).

1995/96

MOSiR PODLASIE Biała Podlaska – AZS AWF ROLIMPEX Biała Podlaska   3:1  (1:1).

0:1 – Pietrasiński (5’),   1:1 – Biegajło (7’),   2:1 – Półtorak (49’),   3:1 – P. Pawłowski (77’).

Podlasie: Nosowski, Iwańczuk (62 Wieliczuk), Jaszczuk, Kopytiuk, Biegajło, Półtorak (87 Wągrocki), Siry, Wójtowicz, Szewel (62 P. Pawłowski), Semeniuk, Forsztek.

AZS: Maksymiak, Wawrzusiszyn, Jarzynka, Kozłowski, Woroniecki, Kożuch, T. Pawłowski, Anduła, Klepacz (65 Buraczewski), Podlecki (65 Goździołko), Pietrasiński (72 Błaszczyk).

Sędzia: J. Skólimowski (Międzyrzec Podlaski).

1996/97

POLONEZ-DU PONT-OAZA Biała Podlaska – LKS Terespol   1:2  (1:0).

1:0 – Bebko (42’, karny),   1:1 – Korbal (76’),   1:2 – Walczuk (90’).

Polonez: Nitychoruk, Wojciechowski, T. Uss, Pastuszewski (80 A. Uss), Maksymowicz, Najdyhor, Kononiuk (64 Daszkiewicz), Iwańczuk, Bebko, Szpura, Malewicz.

LKS: Jurkowski, Cygan, Walczuk, Bujalski (64 Kaproń), G. Stefaniuk, Korbal, Wasiluk, Protasiuk (60 Piętosa), Gregoruk, D. Stefaniuk, Sowa.

Sędzia: J. Skólimowski (Międzyrzec Podlaski).

1997/98

VICTORIA Parczew – AZS-PODLASIE ROLIMPEX Biała Podlaska   1:6  (0:2).

0:1 – Buraczewski (5’),   0:2 – Pietrasiński (32’),   0:3 – Podlecki (51’),   0:4 – Twarowski (53’),   0:5 – Pawłowski (65’),   0:6 – Pawłowski (74’),   1:6 – Maleszyk (90’, karny).

Victoria: Proniewicz, Borowiec, Szajda, Malec (77 Korszeń), Smoliński (57 Kopiński), Główka (71 Tracz), Niewiadowski, Nazaruk, Maleszyk, Szymański, Chilimoniuk (67 Dębowczyk).

AZS-Podlasie: Nosowski, Lorek (55 Kopytiuk), Biegajło, Twarowski, Kozłowski, Buraczewski (62 Kożuch), Pawłowski, Ołowniuk (80 Glijer), Wej, Podlecki (72 Dziewulski), Pietrasiński.

Sędzia: D. Półtorak.

1998/99

AZS-PODLASIE JUST AMICO Biała Podlaska – POLONEZ-DU PONT-OAZA Biała Podlaska   5:1  (3:0).

1:0 – Ciechan (6’),  2:0 – Trojecki (26’, karny),   3:0 – Majkowski (39’),   3:1 – Artyszuk (60’),   4:1 – Twarowski (85’),   5:1 – Ciechan (86’).

AZS-Podlasie: Nosowski (46 Stężała), Ciechan, Trojecki, Kopytiuk, Biegajło, Twarowski, Buraczewski (66 Kitliński), Pawłowski, Majkowski, Wej, Dziewulski (46 Panek).

Polonez: Lewczuk (46 Siedlecki), Wojciechowski, Worach, Zawisza, M. Pastuszewski, Maksymowicz (46 Opolski), Najdychor, Malwwicz, Wachulik (46 Uss), Z. Pastuszewski (85 Bonik), Artyszuk (87 Lesiuk).

Sędzia: A. Chmielewski (Biała Podlaska).

1999/2000

LKS Milanów – AZS-PODLASIE JUST AMICO-SAS Biała Podlaska   1:8  (1:5).

0:1 – Kępka (15’),   1:1 – Kucyk (14’),   1:2 – Kępka (15’),   1:3 – Dziewulski (25’),   1:4 – Rybkiewicz (36’),   1:5 – Dziewulski (45’),   1:6 – Rybkiewicz (47’),   1:7 – Smoleń (53’, samob.),   1:8 – Śmigasiewicz (90’, karny).

LKS Milanów: T. Romaniuk, Waciuta, Pogorzelec, Burzec, A. Romaniuk, Gidlewski (60 Wołodko), Smoleń, Ściuba, Karpiński (73 Pawlak), Kucyk, Chilimoniuk.

AZS-Podlasie: Stężała (54 Śmigasiewicz), Ciechan (62 Głąbicki), Biegajło, Kopytiuk, Kitliński, Ozygała (60 Piotrowicz), Wej, Jóźwiak, Rybkiewicz, Dziewulski, Kępka.

Sędzia: D. Półtorak (Biała Podlaska).

ELIMINACJE CENTRALNE

1990/91

GWARDIA Chełm – AZS AWF Biała Podlaska   2:2  (1:0, 2:2)  w karnych 4:3.

1:0 – Śmietański (28’),   1:1 – Iwański (48’),   1:2 – Biegajło (55’),   2:2 – Śmietański (85’).

AZS: Michalczyk (120 Dziuba), Pydyś, Biegajło, Iwański, Ujma, Duchnowski, Krężołe, Banaszuk, Wójcik, Ulanowski, Lisańczuk (70 Chmielewski).

1991/92

START Krasnystaw – AZS AWF Biała Podlaska   0:1  (0:0).

0:1 – Huzarski (57’).

AZS: Sękowski, Pydyś, Jaszczuk, Kucharski, Nos, Bendyk (78 Siry), Syryjczyk (75 Woroniecki), Huzarski, Pawłowski, Lisańczuk, Anduła.

AZS AWF Biała Podlaska – AVIA Świdnik   0:1  (0:0).

0:1 – Leszczyński (80’).

AZS: Sękowski, Pydyś, Jaszczuk, Kucharski, Nos (46 Woroniecki), Bendyk, Pawłowski (72 Lisańczuk), Siry, Anduła, Pietrasiński, Huzarski.

1992/93

MZKS Wasilków – AZS AWF Biała Podlaska   4:2  (1:1, 1:1).

1:0 – Sokół (20’),   1:1 – Biegajło (44’),   2:1 – Milewski (92’),   3:1 – Szulżycki (105’),   3:2 – Pietrasiński (110’),   4:2 – Szulżycki (113’).

AZS: Kopczewski, Iwański, Jaszczuk (60 Smolarz), Biegajło, Popławski, Kucharski, Woroniecki, Syryjczyk (77 Anduła), Huzarski, Matusewicz, Pietrasiński.

1993/94

AZS AWF ROLIMPEX Biała Podlaska – ŁKS Łomża   5:0  (3:0).

1:0 – Anduła (17’),   2:0 – Kożuch (31’),   3:0 – Magnuszewski (37’),   4:0 – Anduła (63’),   5:0 – Kucharski (68’, karny).

AZS: Haczkiewicz, Kucharski, Biegajło, Popławski, Wawrzusiszyn, Huzarski, Kożuch (55 Ołowniuk), Klepacz, Magnuszewski (85 Nos), Anduła, Pietrasiński.

AZS AWF ROLIMPEX Biała Podlaska – HETMAN Zamość   1:4  (0:1).

0:1 – Płoszaj (5’),   0:2 – Fiedeń (46’),   0:3 – Zagrodniczek (72’),   0:4 – Jurczenko (83’),   1:4 – Wawrzusiszyn (85’).

AZS: Haczkiewicz, Popławski, Biegajło, Lorek, Wawrzusiszyn, Magnuszewski (55 Woroniecki), Kożuch (62 Ołowniuk), Klepacz, Huzarski, Anduła, Pawłowski.

1994/95

Runda wstępna

GRANICA Chełm – AZS AWF ROLIMPEX Biała Podlaska   3:4  (2:0, 2:2).

1:0 – Komar (14’),   2:0 – Smalcerz (40’),   2:1 – Pawłowski (54’),   2:2 – Magnuszewski (85’),   2:3 – Kasperek (100’, samob.),   2:4 – Woroniecki (104’),   3:4 – Mazurek (118’).

AZS: Haczkiewicz, Popławski, Jarzynka, Lorek, Wawrzusiszyn, Kożuch, Klepacz, Woroniecki, Pawłowski, Anduła (61 Magnuszewski), Pietrasiński.

AZS AWF ROLIMPEX Biała Podlaska – POGOŃ Siedlce   2:1  (1:0).

1:0 – Anduła (28’),   2:0 – Woroniecki (54’),   2:1 – Trojecki (78’).

AZS: Haczkiewicz, Roter, Jarzynka, Lorek, Wawrzusiszyn, Kożuch (89 Kozłowski), Klepacz, Woroniecki, Pawłowski, Anduła, Pietrasiński (83 Podlecki).

AZS AWF ROLIMPEX Biała Podlaska – BUG Wyszków   0:1  (0:1).

0:1 – Lemański (38’).

AZS: Haczkiewicz, Roter, Jarzynka, Lorek, Wawrzusiszyn, Kożuch, Klepacz, Woroniecki (61 Podlecki), Pawłowski, Anduła, Pietrasiński.

1995/96

PODLASIE-JUST AMICO Biała Podlaska – GRANICA Chełm   3:0  (2:0).

1:0 – Wójtowicz (40’),   2:0 – Błaszczyk (42’),   3:0 – Szymański (57’).

Podlasie: Nosowski, Kopytiuk, Jaszczuk, Semeniuk, Twarowski, Wej, T. Pawłowski, Wójtowicz (79 P. Pawłowski), Szymański, Błaszczyk (72 Wągrocki), Półtorak (66 Szewel).

PODLASIE-JUST AMICO Biała Podlaska – LUBLINIANKA Lublin   1:2  (0:0, 1:1).

1:0 – Forsztek (74’),   1:1- M. Pisz (79’),   1:2 – Gałka (98’).

Podlasie: Nosowski, Kopytiuk, Jaszczuk, Iwańczuk (54 Forsztek), Biegajło, Wej (85 Wągrocki), T. Pawłowski, P. Pawłowski (66 Wójtowicz), Twarowski, Błaszczyk, Semeniuk.

1996/97

Runda wstępna

LKS Terespol – POGOŃ Siedlce   0:5  (0:0).

0:1 – Dziuba (47’, karny),   0:2 – Borkowski (49’),   0:3 – Krawczyk (59’),   0:4 – Waldziński (70’),   0:5 – Waldziński (78’).

LKS: Jurkowski, Cygan (75 Oniszczuk), Walczuk, Bujalski, G. Stefaniuk, Korbal, Wasiluk, Piętosa (57 Protasiuk), Gregoruk (79 Paszkiewicz), D. Stefaniuk, Sowa.

1997/98

GRANICA Dorohusk – AZS-PODLASIE JUST AMICO Biała Podlaska   1:3  (1:1).

1:0 – Stocki (26’),  1:1 – Pawlak (32’, samob.),   1:2 – Pawłowski (63’),   1:3 – Storto (65’).

AZS-Podlasie: Nosowski, Ciechan, Jarzynka, Storto, Kozłowski, Majkowski (70 Dziewulski), Buraczewski, Glijer (57 Ołowniuk), Pawłowski, Panek, Wej (66 Rybkiewicz).

AZS-PODLASIE JUST AMICO Biała Podlaska – HETMAN Zamość   2:0  (1:0).

1:0 – Kozłowski (8’, karny),   2:0 – Wej (68’).

AZS-Podlasie: Nosowski, Twarowski, Biegajło, Jarzynka, Kozłowski, Rybkiewicz (46 Podlecki), Buraczewski, Pawłowski, Ołowniuk, Panek (58 Wej), Majkowski (64 Glijer).

AZS-PODLASIE JUST AMICO – STAL Stalowa Wola   1:2  (0:2).

0:1 – Dec (27’),   0:2 – Klempka (40’),   1:2 – Pawłowski (46’).

AZS-Podlasie: Nosowski, Twarowski, Biegajło, Kopytiuk, Kozłowski (46 Glijer), Wej, Buraczewski, Pawłowski, Jarzynka (46 Storto), Dziewulski, Majkowski (60 Podlecki).

1998/99

Runda wstępna

POGOŃ Siedlce – AZS-PODLASIE JUST AMICO Biała Podlaska   1:2  (0:1).

0:1 – Trojecki (35’, karny), 1:1 – Kowalczyk (51’),   1:2 – Kopytiuk (66’).

AZS-Podlasie: Nosowski, Kopytiuk, Trojecki, Twarowski, Kitliński, Gaponiuk (74 Hać), Pawłowski, Buraczewski (41 Jędrzejuk, 76 Szpura), Wej, Biegajło, Korneluk (83 Kononiuk).

JAGIELLONIA Białystok – AZS-PODLASIE JUST AMICO Biała Podlaska   0:1  (0:0).

0:1 – Twarowski (81’).

AZS-Podlasie: Nosowski, Ciechan, Biegajło, Trojecki (57 Pawłowski), Kopytiuk, Kitliński, Buraczewski, Wej, Glijer (46 Twarowski), Podlecki (46 Majkowski), Panek (46 Dziewulski).

Mecz zweryfikowano jako 3:0 walkower dla gospodarzy ze względu na za dużą (o 1) ilość dokonanych przez trenera T. Grulę zmian. W Pucharze Polski można wymienić trzech zawodników, a nie – tak jak w III lidze – czterech.

1999/2000

AZS-PODLASIE JUST AMICO Biała Podlaska – AVIA Świdnik   3:2  (2:1).

0:1 – Wojciechowski (26’),   1:1 – Bednaruk (30’, samob.),   2:1 – Wej (41’, karny),   3:1 – Błajszczak (58’),   3:2 – Klajda (88’, karny).

AZS-Podlasie: Stężała, Pamuła, Piotrowicz, Błajszczak, Josicz (73 Kopytiuk), Borowski, Pawłowski, Wej (73 Korneluk), Hałasa, Dziewulski, Kępka (57 Panek).

AZS-PODLASIE JUST AMICO Biała Podlaska – STAL Stalowa Wola   0:2  (0:1).

0:1 – Lebioda (15’),   0:2 – Karwan (83’).

AZS-Podlasie: Jeżewski, Pamuła, Piotrowicz, Kopytiuk (78 Kitliński), Błajszczak, Wej, Josicz, Pawłowski, Hałasa, Dziewulski, Panek.

LATA 2001 – 2014

FINAŁY OKRĘGOWE

2000/01

AZS-PODLASIE I SAS Biała Podlaska – AZS-PODLASIE II Biała Podlaska   4:1  (3:0).

1:0 – Borowski (3’),   2:0 – Kopytiuk (16’),   3:0 – Twarowski (34’),   3:1 – Borysiuk (58’, karny),   4:1 – Kępka (70’).

AZS-Podlasie I: Stężała (45 Haponiuk), Głąbicki, Ciok, Pamuła, Kopytiuk, Wej, Borowski, Pawłowski, Dziewulski (46 Kępka), Kaliszewski, Twarowski (46 Klujewski).

AZS-Podlasie II: Śmigasiewicz, Oskwarek, Pajnowski, Jakubiec, Pawlik (46 Adamiuk), Piotrowski, Borysiuk, Szendel (60 Mazur), Smoliński, Klujewski, Górkowski.

2001/02

AZS-PODLASIE SAS Biała Podlaska – ORLĘTA Łuków   1:1  (1:1, 1:0) w karnych 3:5.

1:0 – Piotrowicz (45’),   1:1 – A. Zarzycki (57’).

Karne: 0:1 – Kurek, 1:1 – Piotrowicz, 1:2 – Ozygała, 1:2 – Dziewulski (przestrzelił), 1:3 – A. Zarzycki, 2:3 – Głąbicki, 2:4 – R. Zarzycki, 3:4 – Panek, 3:5 – Koryciński.

AZS-Podlasie: Stężała, Rokita, Głąbicki, Adamiak (69 Pawlik), Piotrowicz, Wojciechowski, Borysiuk, Borowski, Panek, Ołowniuk, Smoliński (72 Dziewulski).

Orlęta: Rozczypała, Jóźwik, Kurek, Ozygała, Koryciński, R. Zarzycki, A. Zarzycki, Orzyłowski, Chojnacki (101 Szlaski), Skrzymowski, Matyjasek.

Sędzia: J. Skólimowski (Międzyrzec Podlaski).

2002/03

Orlęta Łuków –  AZS Podlasie Biała Podlaska 3:1 (3:0)

1:0 – A. Zarzycki (7′), 2:0 – Gajdziński (25′), 3:0 – Kurek (30′), 3:1 – Smoliński (60′).

Orlęta: Drosio (67 Pawłowski), Dudziński, Kurek, Izdebski, Jóźwik, R. Zarzycki (46 Wryk), A.Zarzycki (46 Mućka), Zbłocki, Szlaski, Skrzymowski, Gajdziński.

AZS Podlasie: Stężała, Pajnowski, Ramotowski, Pawlik, Olszewski, Kwiecień, Laszuk (52 Kolejko), Piotrowski, Bieńkowski (52 Mazur), Klujewski, Błaszczyk (46 Smoliński)

Sędzia: D. Półtorak Międzyrzec Podlaski.

2003/04

AZS Podlasie Biała Podlaska – Orlęta Łuków 2:3 (1:0, 2:2)

1:0 – Papiński (9′), 1:1 – Zarzycki(51′), 2:1 – Kurkowski (77′), 2:2 – Zarzycki (87′), 2:3 – Skrzymowski (104′).

AZS Podlasie: Stężała, Pawlik, Jakubiec, Szendl, Piotrowicz (24 Smoliński), Papiński (92 Piotrowski), Borysiuk, Szafranek, Kwiecień, Kurkowski, Klujewski.

Orlęta: Drosio, Izdebski, Kurek, Koryciński, Skolimowski, Szlaski, Zarzycki, Wryk (91 Wryk), Matyjasek, Skrzymowski, Gaj.

Sędzia: Mariusz Śledź Biała Podlaska

2004/05

Orlęta Łuków – Victoria Parczew 1:3 (1:2)

0:1- Lis (4′), 1:1 – Zarzycki (10′), 1:2 – Brzozowski (12′), 1:3 Brzozowski (90′).

Orlęta: Pawłowski, Kowalczyk, Kurek (78 Grula), Koryciński, Szlaski (46 Dudziński), Zarzycki, Nowicki, Matyjasek, Skrzymowski, Dziewulski (58 Gaj), Orzyłowski.

Victoria Parczew: Śmigasiewicz, Syta, Klajda, Cioch, Kaczorowski, Kaczor, Kman (76 Kozłowski), Maksymowicz, Brzozowski, Lis (72 Dąbrowski), Czeberak (82 Jeżewski).

Sędzia: Dariusz Półtorak Międzyrzec Podlaski.

2005/06

Podlasie Biała Podlaska – Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski 1:0 (0:0)

1: 0 -Wierstak (72′ karny).

Podlasie Biała Podlaska: Liczewski, Storto,  Jakubiec, Szender, Grula (16 Filipek), Wej, Różański, Batsiuta (79 Borysiuk), Żurawski (79 Laszuk), Wierstak, Klujewski (79 Pacholarz).

Orlęta Spomlek: Furman, Łysek, Pietroń, Iwan, Gołociński, Troć (59 Ślusarczyk), Jurak, Sobiech (78 Pliszka), Korneluk, Kowalczuk, Panek.

Sędzia: Mariusz Śledź Biała Podlaska

2006/07

Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski – Podlasie Biała Podlaska 2:1 (0:0).

1:0 – Panek (58′), 1:1 – Laszuk (65′), 2:1 -Panek (73′).

Orlęta Spomlek: Krupa, Ślusarczyk, Kaczorowski, Iwan, Kępa, Chyła, Pliszka, Borysiuk, Piortowicz (66 Troć), Panek, Giza (66 Dziewulski).

Podlasie Biała Podlaska: Liczewski, Storto, M. Jakubiec, W. Jakubiec, Szendel, Laszuk (86 Sobiczewski), Bal, Różański, Filipek (64 Irla), Pacholarz, Guzek.

Sędzia: Mariusz Śledź Biała Podlaska

2007/08

Podlasie Biała Podlaska – Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski 0:0 , w karnych 1:3

karne: 0:0 – Dadasiewicz broni strzł M. Jakubca, 0:1 – Panek, 0:1Dadasiewicz broni strzł Laszuka, 0:2 – Pliszka, 1:2  Magier, 1:3 Korneluk, 1:3 – Dadasiewicz broni strzał Filipka.

Podlasie Biała Podlaska: Liczewski, Pawlik, M.Jakubiec, Storto, Szendel, Stopa (51 Laszuk), Magier, Bal, Żurawski, Guzek (68 Filipek), Sobiczewski (77 Irla)

Orlęta Spomlek: Dadasiewicz, Korneluk, Kaczorowski, Kępa, Iwan, Sitkowski, Borysiuk (70 Chyła), Pliszka, Piotrowicz, Pacholarz (70 Bielak), Skorupski (70 Panek).

Sędzia: Mariusz Śledź Biała Podlaska

2008/09

ŁKS Orlęta Łuków – LKS Orlęta Spomlek Radzyń Podl. 1:4 (1:3)

BRAMKI:

Gaj – 7′

Szewc – 2′, 65′

Neścior – 15′

Osiak – 27′

Orlęta Spomlek Radzyń Podl.: Dadasiewicz, Pietroń, Ślusarczyk, Kaczorowski, Kępa, Chyła, Borysiuk, Butrym, Szewc, Osiak, Neścior, Stężała, Budzyński,Pliszka, Nastula

Orlęta Łuków: Liczewski, Janicki, Szewczak M.,Wróbel, Szewczak P., Marciniak, Szaniawski, Richard, Skłodowski, Gaj.

Sędzia: Mariusz Śledź, Tomasz Korszeń, Aetur Gruszka,  Biała Podlaska,

2009/2010

KIKS Biała Podlaska – Huragan Międzyrzec Podlaski 3:4 (2:2)

KIKS Biała Podlaska: Broniewicz, Czubak, Biegajło, Chałabuda (83 Połynka), Twarowski, Wójtowicz, Bojarczuk, Burczewski (80 Barszcz), Ługowski, Litwiniuk, Magier D., Horeglad, , Nowowiejski, .

Huragan Międzyrzec Podlaski: Charapenka, Cap, Shoman, Różański, Szczepaniuk J., Szczepaniuk A., Lesiuk, Chromik (68 Tusz), Korniluk, Mazur, Ślusarski(46 Urbaniuk), Daniluk, , Osiej A.

Sędzia: Mariusz Śledź, Tomasz Korszeń, Sebastian Owczarek,  Biała Podlaska,

2010/2011

Orlęta Łuków - MKS Podlasie Biała Podlaska 1:2(0:1)

BRAMKI:

Kiryło 54′ – Wilawer 24′ -Sobiczewski 65′

Orlęta:Oszust- Szewczak, Grula, Ozygała, Izdebski, Lasota (46′ Kiryło), Wryk (86 ‚ Fortuna), Szlaski, Purzycki (46 ‚Buga), Przeździak (46′ Matuszewski), Gaj

Podlasie: Krukowski- Jędrzejuk, Woroniecki, Bożyk, Bojarczuk, Piotrowicz (73′ Jesionek), Borysiuk (60′ Korneluk), Litwiniuk, Magier (58’ Guzek), Sobiczewski, Wilawer

Sędzia:Mariusz Śledź, Jarosław Śledź, Tomasz Korszeń, Biała Podlaska,

2011/2012

Podlasie II – Podlasie I 2:1

BRAMKI:

Stonio, Wasiluk – Malsymiuk

Podlasie II: Wasiluk, Więckowski, (67′ Dębek), Gawroński, Staszczuk, Szendel, Adamiuk, Chalimoniuk, (25′ Juszczuk), (83′ Leśniak), Korneluk, Daniluk, Jaszczyński T., Stonio

Podlasie I: Jakimow, Bojarczuk, Jędrzejuk, Komar, Jaszczyński,Litwiniuk, Maksymiuk, Jesionek, Sobiczewski, Mirończuk,(61′ Hołoweńko), Kondratienko.

sędzia: K. Gasiorowski

2012/2013

Orlęta Łuków – Orlęta Radzyń 1:2

BRAMKI:

Kachniarz 67′ – Pliszka 8′ k ,Puła 103′

Orlęta Łuków: Osial, Denis, Szlaski, Padysz, Wysokiński, Przeździak, Kierych, Gaj, (60′ Botwina), Osiak, (56′ Buga), Soćko, (67′ Kachniarz), Fredo

Orlęta Radzyń: Stężała, Wróblewski, (76′ Ptaszyński), Zarzecki, Kazubski, Zmorzyński, Borysiuk, Wójcik, Pliszka, Piotrowicz, Danielak, (86′ Puła), Mychalczuk, (74′ Król),

sędzia: K. Gasiorowski, S. Ignaciuk, A. Krasowski

ELIMINACJE CENTRALNE

2000/01

Runda wstępna

AZS-PODLASIE SAS Biała Podlaska – POGOŃ Siedlce   2:5  (1:2).

0:1 – Kluczek (23’),   1:1 – Głąbicki (25’),   1:2 – Kwiatkowski (32’),   2:2 – Kurkowski (49’),   2:3 – Barzyński (55’),   2:4 – Moczybroda (63’),   2:5 – Firus (90’).

AZS-Podlasie: Haponiuk (46 Oskwarek), Głąbicki, Jakubiec, Pamuła, Pajnowski, Piotrowicz, Borysiuk, Klujewski (64 Ignatiuk), Szendel, Kaliszewski (46 Ciok), Kurkowski.

2001/02

Półfinał LZPN

ChKS Chełm – ORLĘTA Łuków   1:4  (0:2).

0:1 – Orzyłowski (8’),   0:2 – P. Chojnacki (17’),   0:3 – Skrzymowski (46’),   0:4 – A. Zarzycki (50’),   1:4 – Bury (75’).

Orlęta: Rozczypała, Jóźwik, Kurek (57 Szlaski), Ozygała, Koryciński, P. Chojnacki (76 K. Chojnacki), R. Zarzycki, A. Zarzycki, Mućka (20 Skrzymowski), Matyjasek, Orzyłowski.

ORLĘTA Łuków – ChKS Chełm   0:0.

Orlęta: Pawłowski, Ozygała, K. Chojnacki, Szlaski, Jóźwik, Koryciński, Skrzymowski (46 Mućka), P. Chojnacki, R. Zarzycki, Matyjasek, Orzyłowski.

Finał LZPN

ORLĘTA Łuków – TOMASOVIA Tomaszów Lubelski   4:1  (1:0, 1:1).

1:0 – A. Zarzycki (30’),   1:1 – Anioł (55’),   2:1 – A. Zarzycki (94’),   3:1 – R. Zarzycki (107’),   4:1 – Matyjasek (113’).

Orlęta: Rozczypała, Ozygała, Kurek, K. Chojnacki, Koryciński, A. Zarzycki, P. Chojnacki, Jóźwik, Skrzymowski (102 Gałązka), R. Zarzycki, Matyjasek.

I runda eliminacji centralnych

ORLĘTA Łuków – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski   2:5  (1:1).

1:0 – Kurek (10’),   1:1 – Pietrasiak (30’),   2:1 – Koryciński (55’),   2:2 – Krawiec (58’),   2:3 – Solnica (69’),   2:4 – Krawiec (78’),   2:5 – Pikuta (86’).

Orlęta: Drosio, K. Chojnacki, Kurek, Jóźwik, Koryciński, R. Zarzycki (78 Zabłocki), A. Zarzycki, Izdebski (81 Wryk), Szlaski, Skrzymowski, Mućka (76 Matyjasek).

KSZO: Kapsa, Kaczorowski (46 Cichoń), Lasocki, Pietrasiak (57 Krawiec), Wróbel, Sokołowski, Toborek, Kowalski, Pikuta, Solnica, Unierzyski.

2002/03

Półfinał LZPN

Łada Biłgoraj – ORLĘTA Łuków 2:2 (1:0)

1:0 – Szymański (44′), 2:2 – Zarczuk (65′), 2:1 Korycinski (68′), 2:2 – K.Zabłocki (86′)

ORLĘTA Łuków: Drosio, Dudzinski, Kurek, Izdebski, Koryciński, Gałązka, A. Zarzycki, Wryk (76 Zabłocki), Matyjasek, Skrzymowski, Gajdziński

Sędziował: D. Sachajko Lublin

ORLĘTA Łuków – Łada Biłgoraj 1:4 (0:2)

0:1 – Szymański (4′), 0:2 – Szymański (3:1′), 0:3 – Sawczuk (55′), 0:4 -Szczawiński (56′), 1:4 -A.Zarzycki (83′), \.

ORLĘTA Łuków: Drosio (63 Pawłowski), Dudziński, Kurek, Izdebski (46 Mućka), Koryciński, Szlaski, A.Zarzycki, Wryk (46 Jóźwik), Matyjasek, Skrzymowski, Gajdziński

Sędzia: G. Szkutnik Lublin

2003/04

Półfinał LZPN

Lublinianka Lublin – Oleta Łuków 4:1 (2:1)

1:0 –  Boguszewski (19′), 1:1 -Wryk (20′), 2:1- Boguszewski (37′), 3:1- Grzegorczyk (51′), 4:1 – Gromba (89′).

ORLĘTA Łuków: Pawłowski, Dudziński, Szlaski, Izdebski, Skolimowski, Matyjasek, Zarzycki, Wryk, Marciniak (70 grula), Skrzymowski, Gaj.

Sędzia: Kudela Zamość

Oleta Łuków – Lublinianka Lublin 4:2 (2:0)

1:0 – Nowicki (2), 2:0 – Dudziński, 3:0- Gaj (56), 3:1 Boguszewski, 3:2 Klempka (69), 4:2 – Matyjasik (76)

ORLĘTA Łuków: Pawłowsko, Koryciński, Kurek, Ozygała (76 Mućka), Szlaski (67 Grula), Zarzycki, Wryk (67 Izdebski), Nowicki, Matyjasek, Dudziński, Gaj (78 Marciniak).

Sędziował: Mazurek Chełm

2004/05

Półfinał LZPN

Łada Biłgoraj – Victoria Parczew 5:1 (2:1)

0:1 – Lis (8), 1:1 – Kukiełka (11), 2:1 – Bubiłek (16), 3:1 – Zarczuk (60), 4:1 – Zarczuk (76), 5:1 – Zarczuk (82).

Victoria Parczew: Śmigasiewicz, Syta, Jeżewski, Cioch, Koman, Kaczorowski, Maksymowicz (63 cieśluk), Kozłowski, Kaczor, Czeberak, Lis

Sędziował: Kwiatosz Lublin

Victoria Parczew – Łada Biłgoraj 1:0 (1:0)

1:0 – Czeberak (38),

Victoria Parczew: Śmigasiewicz (46 Strug), Cieśluk (Koman), Klajda, Cioch, Kozłowski (62 Wierzejski, Kaczor, Jeżewski, Brzozowski (46 Kaczorowski), Syta, Lis, Czeberak

Sędzia: T. Mikulski

2005/06

Półfinał LZPN

Podlasie Biala Podlaska – Górnik II Łęczna 0:1 (0:0)

0:1 – Oziemczuk (3′).

Podlasie Biala Podlaska: Liczewski, Storto, Jarzynka, Różański, M. Jakubiec, Żurawski (68 Szendel), Grula, Borysiuk (62 Klujewski), Batsiuta, Kopytiuk, Pacholarz (74 Filipek)

Sędzia: T. Mikulski

Górnik II Łęczna – Podlasie Biala Podlaska 2:0 (1:0)

1:0 – Matysiak (45′), 2:0 – Wywrocki (90+3)

Podlasie Biala Podlaska: Liczewski, Storto, Jarzynka, Kopytiuk, M. Jakubiec, Borysiuk (56 Żurawski), Grula, Batsiuta (67 Stefaniuk), Różański (72 Filipek), Pacholarz (46 Klujewski), Wej.

Sędzia: A. Kucharski

2006/07

Półfinał LZPN

Łada Biłgoraj – Orleta Spomlek Radzyń Podlaski 2:2 (1:1, 2:2) w karnych 4:5

1:0 – Borysiuk, 1:1 – Zarczuk, 2:1 – Skrzypek, 2:2 – Głąb

Orleta Spomlek Radzyń Podlaski: Dadasiewicz , Ślusarczyk, Kaczorowski, Iwan, Kępa (68 Troć), Chyła, Pliszka, Borysiuk (58 Głąb), Piotrowicz, Giza, Pacholarz

Sędzia: Paterek Lublin

Finał LZPN

Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski – Motor Lublin 2:0 (0:0)

1:0 – Skorupski (48′), 2:0 -Chyła (88′)

Orleta Spomlek Radzyń Podlaski: Dadasiewicz, Ślusarczyk, Kaczorowski, Iwan, Troć (80 Kępa), Chyła, Pliszka, Borysiuk (71 Głąb), Piotrowicz, Giza, Skorupski (83 Dziewulski)

Sędzia: W. Sawa Chełm

Runda wstępna centralna

Okocimski Brzesko – Orlęta Spomlek radzyń Podlaski 4:3 (1:2)

0:1 – Piotrowicz (15′), 0:2 – Piotrowicz (23′), 1:2 – Imiołek (26′), 2:2 – Jagła (54′) karny, 3:2 – Matras (61′), 3:3 – Pacholarz (75′), 4:3 – Jagła (90′)

Orleta Spomlek Radzyń Podlaski: Dadasiewicz, Ślusarczyk, Pietroń, Krystosiak, Kaczorowski, Chyła (25 Borysiuk), Pliszka, Głąb,Piotrowicz, Giza, Pacholarz

Sędzia: M. Zając Katowice

2007/08

Półfinał LZPN

Stal Kraśnik – Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski 2:2 (1:1)

1:0 – Król (32′), 1:1 – Chyła (41′), 1:2 – Chyła (57′), 2:2 – Król (70′)

Orleta Spomlek Radzyń Podlaski: Stężała, Gołocinski (46 Bojarczuk), Kaczorowski, Korneluk, Iwan, Pliszka, Borysiuk, Chyła, Piotrowicz (59 Nastulag), Skorupski, Panek (46 Pacholarz)

Sędzia: W. Sawa Chełm

Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski  – Stal Kraśnik 5:1 (2:0)

1:0 – Panek (34′), 2:0 – Panek (40′), 3:0 – Panek (47′), 4:0 – Panek (51′), 4:1 – Kucharski (56′), 5:1 – Bielak (77′)

Orleta Spomlek Radzyń Podlaski: Stężała, Bojarczuk (82 Ptaszynski), Kaczorowski, Kępa, Iwan, Sitkowski, Pacholarz (46 Gołocinski), Chyła, Pliszka, Korneluk, Bielak, Panek (78 Skorupski)

Sędzia: T. Mikulski

Finał LZPN

Orleta Spomlek Radzyń Podlaski – Start Krasnystaw 1:0 (1:0)

1:0 – Panek (32′)

Orleta Spomlek Radzyń Podlaski: Stężała, Krystosiak, Kaczorowski, Kępa (32 Gołociński), Borysiuk, Korneluk ( 58 Bojarczuk, 84 Nastulak), Chyła, Pliszka, Piotrowicz, Skorupski (46 Bielak), Panek

Sędzia: Z. Zych Lublin

Runda wstępna

Orlęta Spomlek  Radzyń Podlaski – Start Otwock 2:3 (2:0)

1:0 – Szewc (5′), 2:0 – Piotrowicz (37′), 2:1 – Stasiuk (49′), 2:2 – Agu-Orafor (67′), 2:3 – P.Stańczuk (87′)

Orlęta Spomlek: Stężała, Bojarczuk, Kaczorowski, Budzyński (46′ Kępa), Borysiuk, Szewc (46′ Korneluk), Chyła, Pliszka (87 Skorupski), Piotrowicz, Pacholarz, Panek. Sędzia: Giejsztorewicz, Suwałki

2008/09

Półfinał LZPN

Górnik Łęczna Orlęta Spomlek Radzyń 3:2

Grzegorzewski (15,23′)

Niżnik (38′)

Panek (31′, 63′)

2009/2010

Półfinał LZPN

Huragan Międzyrzec Podlaski – Wisła Puławy 2:3 (1:2)

0:1- Chwiszczuk (4′), 1:1 – Urbaniuk (33′), 1:2 – Matyjaszek (35′), 2:2- Szczepaniuk A. (47′ karny), 2:3 – Kępka (65′)

Huragan Międzyrzec Podlaski: Czerepienko, Korniluk (62′ Haponiuk), Szoman, J.Szczepaniuk, Tusz, Wej, Lesiuk, A. Szczepaniuk, Chromik, Urbaniuk (42′ Hołoweńko), Ślusarski.

Sędzia: W. Sawa (Chełm)

2010/2011

Półfinał LZPN

Avia Świdnik – Podlasie Biała Podlaska 0:3 (Sobiczewski, Bożyk, samobójcza)

Finał LZPN

Podlasie Biała Podlaska – Spartakus Szarowola 1:2 (Piotrowicz)

2011/2012

Półfinał LZPN

Podlasie II Biała Podlaska – Tomasovia 3:0 (Szendel, Stonio, Gawroński)

Wasiluk, Więckowski, Jaszczyński T., Jarzynka, Sztaszczuk, Adamiak, Daniluk, (56′ Korneluk), Kondratienko, Szendel, (83′ Szpański), Gawroński, (93′ Dąbek), Jaszczyński Ł., Stonio

Finał LZPN

Podlasie II Biała Podlaska – Avia Świdnik 1:1 (Stonio) k 5:3 (Korneluk, Wasiluk, Gawroński, Szendel, Jarzynka)

Wasiluk, Adamiuk, Jarzynka, Staszczuk, Jaszczyński T., (79′ Szpanski), Chalimoniuk Ł. (57′ Szendel), Więckowski, Korneluk, Kondratienko, Gawronski, Stonio.

Sędzia: Pawlak (Chełm)

Runda wstępna centralna

Podlasie II Biała Podlaska – Sokółka 2:3 (Gawronski, 14′, 45′)

Wasiluk, Bojarczuk, Jakubowski, Staszczuk, Komar, Sobhiczewski (75′ Chalimoniuk), Maksymiuk, Leśniak, (62′ Litwiniuk), Jesiunek, Hołowenko, Gawroński, (69′ Sawtyruk)

2012/2013

Półfinał LZPN

Orlęta Radzyń – Chełmianka 3:2 (Ptaszyński 22′, Struski 76′, 79′)

Finał LZPN

Bogdanka II Łęczna – Orlęta Radzyń 2:1 (Zmorzyński 8′)