ŻAK STARSZY

ŻAK STARSZY
Terminarz rozgrywek rundy jesiennej sezonu 2017/2018
Żak Starszy rocznik 2009 i młodsi
  1. AP TOP 54 I
  2. AP Top 54 II
  3. Orlęta Radzyń I
  4. Orlęta Radzyń II
  5. DAF I Łuków
  6. DAF II Łuków
  7. Granica Terespol I
  8. Granica Terespol II
  9. RED Sielczyk I
  10. RED Sielczyk II
Termin I 02.09.2017 godz. 10 ( sobota)
Gospodarz DAF I Łuków Gospodarz Orlęta
DAF I Łuków – TOP 54 II Orlęta I – Granica II
DAF II Łuków – TOP 54 I Orlęta II – Grania I
TOP 54 I –TOP 54 II Orlęta I – Orlęta II
DAF  I – DAF II Granica I – Granica II
DAF II – TOP 54 II Orlęta II – Granica II
DAF I – TOP 54 I Orlęta I – Granica I
Termin II 09.09.2017 godz. 10 ( sobota)
Gospodarz TOP 54 Gospodarz RED
TOP 54 I – Orlęta  II RED I – DAF II
TOP 54 II – Orlęta I RED II – DAF I
TOP 54 I – TOP 54 II RED I – RED II
Orlęta I – Orlęta II DAF I – DAF II
TOP 54 II – Orlęta II RED II – DAF II
TOP 54 I – Orlęta I RED I – DAF I
Termin III 16.09.2017 godz. 10 ( sobota)
Gospodarz Orlęta Gospodarz Granica
Orlęta I – RED II Granica I – TOP 54 II
Orlęta II – RED I Granica II – TOP 54 I
Orlęta I – Orlęta II Granica I – Granica II
RED I- RED II TOP 54 I – TOP 54 II
Orlęta II – RED II Granica II – TOP 54 II
Orlęta I – RED I Granica I – TOP 54 I
Termin IV 23.09.2017 godz. 10 ( sobota)
Gospodarz RED
Gospodarz DAF
RED I – Granica II DAF I – Orlęta II
RED II – Granica I DAF II – Orlęta I
RED I –RED II DAF I – DAF II
Granica I – Granica II Orlęta I – Orlęta II
RED II – Granica II DAF II – Orlęta II
RED I – Granica I DAF I – Orlęta I
Termin V 30.09.2017 godz. 10 ( sobota)
Gospodarz Granica
Gospodarz TOP 54
Granica I – DAF II TOP 54 II – RED I
Granica II – DAF I TOP 54 I – RED II
Granica I – Granica II TOP 54 I – TOP 54 II
DAF I – DAF II RED I – REDII
Granica II – DAF II TOP 54 II – RED II
Granica I – DAF I TOP 54 I – RAD I
Termin VI 07.10.2017 godz. 10 ( sobota)
Gospodarz TOP Gospodarz Granica
TOP 54 I – DAF II Granica I – Orlęta II
TOP 54 II – DAF I Granica II – Orlęta I
TOP 54 I – TOP 54 II Granica I – Granica II
DAF I- DAF II Orlęta I – Orlęta II
TOP 54 II – DAF II Granica II – Orlęta II
TOP 54 I – DAF I Granica I – Orlęta I
Termin VII 14.10.2017 godz. 10 ( sobota)
Gospodarz Orlęta
Gospodarz DAF
Orlęta I – TOP 54 II DAF I – RED II
Orlęta II – TOP 54 I DAF II – RED I
Orlęta I – Orlęta II DAF I – DAF II
TOP 54 I – TOP 54 II RED I – RED II
Orlęta II – TOP 54 II DAF II – RED II
Orlęta I – TOP 54 I DAF I – RED I
Termin VIII 21.10.2017 godz. 10 ( sobota)
Gospodarz RED Gospodarz TOP 54
RED I – Orlęta II TOP 54 I – Granica II
RED II – Orlęta I TOP 54 II – Granica I
RED I – RED II TOP 54 I – TOP 54 II
Orlęta I – Orlęta II Granica I – Granica II
RED II – Orlęta II TOP 54 II – Granica II
RED I – Orlęta I TOP 54 I – Granica I
Termin IX wiosna 2018
Gospodarz Granica Gospodarz Orlęta
Granica I – RED II Orlęta I – DAF II
Granica II – RED I Orlęta II – DAF I
Granica I – Granica II Orlęta I – Orlęta II
RED I – RED II DAF I – DAF II
Granica II – RED II Orlęta II – DAF II
Granica I –RED I Orlęta I – DAF I
Termin X wiosna 2018
Gospodarz DAF Gospodarz RED
DAF I – Granica II RED I – TOP 54 II
DAF II – Granica I RED II – TOP 54 I
DAF I – DAF II RED I – RED II
Granica I – Granica II TOP 54 I – TOP 54 II
DAF II – Granica II RED II – TOP 54 II
DAF I – Granica I RED I TOP 54 I
  1. Zmiana terminu zawodów w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wymaga dodatkowych działań za strony klubu. Zmiana terminu w takim przypadku może być dokonana tylko na pisemną prośbę jednego z klubów, wniesioną do Wydziału Gier. Klub zwracający się o zmianę terminu, w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wg ustalonego terminarza zobowiązany jest wskazać przyczynę zmiany oraz zaproponować nowy termin i godzinę rozegrania zawodów, a także uzyskać i przesłać zgodę drużyn przeciwnej na piśmie do Związku. Wystąpienie o zmianę terminu w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami bez zgody drużyny przeciwnej nie będzie rozpatrywane przez Wydział Gier BOZPN.
  2. W przypadku zmiany daty lub godziny spotkanie w terminie krótszym niż 14 dni przed meczem, klub wnioskujący z danej klasy rozgrywkowej zobowiązany jest do wniesienia opłat na konto Związku – BANK SPÓŁDZIELCZY W BIAŁEJ PODLASKIEJ 34 8025 0007 0024 2804 2000 0010– w wysokości:
  • Klasa okręgowa – 75 zł
  • Klasa A – 50 zł
  • Klasa B – 40 zł
  • Rozgrywki młodzieżowe – 30 zł
  1. Tylko zdarzenie losowe – nagłe, udokumentowane przed zawodami przed zawodami, inne ważne wydarzenia dla społeczności piłkarskie właściwie uzasadnione mogą stanowić podstawę do rozpatrzenia przez Wydział Gier zmiany terminu rozegrania zawodów.
Czas gry – 2 x 10 min
Boisko – 40- 46 x 26 – 30 orlik
Zmiany powrotne
Bramki – 2 x 5
Piłka nr – 4
Karny – 7 m
Badania obowiązkowe.
Spalony nie obowiązuje.
Ilość zawodników – 6 + 1
Mogą grać dziewczęta.
RED Sielczyk rozgrywa mecze na orliku przy szkole w Sielczyku.
Granica Terespol rozgrywa mecze na orliku ul. Sienkiewicza.
DAF Łuków rozgrywa mecze na boisku Zespołu Szkół nr 1 ul. Kościuszki 10.