ORLIK MŁODSZY GRUPA II

ORLIK MŁODSZY grupa II
Terminarz rozgrywek rundy jesiennej sezonu 2017/2018
Orlik Młodszy rocznik 2008 i młodsi
  1. AMPLUS Łuków I
  2. AMPLUS Łuków II
  3. Orlęta Radzyń I
  4. Orlęta Radzyń II
  5. DAF I Łuków
  6. DAF II Łuków
  7. Lesovia Trzebieszów I
  8. Lesovia Trzebieszów II
  9. Kujawiak Stanin I
  10. Kujawiak Stanin II
Termin I 02.09.2017 godz. 10 ( sobota)
Gospodarz AMPLUS
Gospodarz Lesovia
AMPLUS I – Orlęta II
 4:0
Lesovia I – DAF II
 1:1
AMPLUS II – Orlęta I
1:4
Lesovia II – DAF I
0:9
AMPLUS I – AMPLUS II
2:0
Lesovia I – Lesovia II
obustronny vo
Orlęta I – Orlęta II
2:1
DAF I – DAF II
obustronny vo
AMPLUS II – Orlęta II
2:1
Lesovia II – DAF II
 0:6
AMPLUS I – Orlęta I
1:0
Lesovia I – DAF I
1:1
Termin II 09.09.2017 godz. 10 ( sobota)
Gospodarz Orlęta
Gospodarz Kujawiak
Orlęta I – Lesovia  II
 9:0
Kujawiak I – AMPLUS II
 3:0
Orlęta II – Lesovia  I
1:0
Kujawiak II – AMPLUS I
0:5
Orlęta I– Orlęta II
3:0
Kujawiak I – Kujawiak II
2:2
Lesovia  I – Lesovia  II
3:0
AMPLUS I – AMPLUS II
2:0
Orlęta  II– Lesovia  II
12:1
Kujawiak II – AMPLUS II
2:2
Orlęta I – Lesovia  I
7:0
Kujawiak I – AMPLUS I
2:4
Termin III 16.09.2017 godz. 10 ( sobota)
Gospodarz Lesovia
Gospodarz DAF
Lesovia I – Kujawiak II
 0:1
DAF I – Orlęta II
 6:0
Lesovia II – Kujawiak I
1:4
DAF II – Orlęta I
3:1
Lesovia I – Lesovia II
2:0
DAF I – DAF II
2:1
Kujawiak I – Kujawiak II
3:0
Orlęta I – Orlęta II
4:0
Lesovia II – Kujawiak II
1:1
DAF II – Orlęta II
2:0
Lesovia I – Kujawiak I
 0:1
DAF I – Orlęta I
3:0
Termin IV 23.09.2017 godz. 10 ( sobota)
Gospodarz Kujawiak
Gospodarz AMPLUS
Kujawiak I – DAF II
 3:2
AMPLUS I – Lesovia II
 8:0
Kujawiak II – DAF I
0:10
AMPLUS II – Lesovia I
1:0
Kujawiak I – Kujawiak II
obustronny v o
AMPLUS I – AMPLUS II
3:0
DAF I – DAF II
 obustronny v o
Lesovia I – Lesovia II
6:0
Kujawiak II – DAF II
 1:6
AMPLUS II – Lesovia II
2:0
Kujawiak I – DAF I
0:3
AMPLUS I – Lesovia I
5:0
Termin V 30.09.2017 godz. 10 ( sobota)
Gospodarz DAF
Gospodarz Orlęta
DAF I – AMPLUS II
 3:2
Orlęta I – Kujawiak I
 5:2
DAF II – AMPLUS I
 2:3
Orlęta II– Kujawiak II
 2:2
DAF I – DAF II
 2:0
Orlęta I – Orlęta II
 w.o.
AMPLUS I – AMPLUS II
 3:0
Kujawiak I – Kujawiak II
 w.o.
DAF II – AMPLUS II
 3:2
Orlęta II – Kujawiak II
 3:2
DAF I – AMPLUS I
 0:3
Orlęta  I – Kujawiak I
 1:0
Termin VI 07.10.2017 godz. 10 ( sobota)
Gospodarz Orlęta
Gospodarz DAF
Orlęta I – AMPLUS II
 0:0
DAF I – Lesovia II
 5:0
Orlęta II – AMPLUS I
 1:4
DAF II – Lesovia I
 6:1
Orlęta I – Orlęta II
 3:0
DAF I – DAF II
 w.o.
AMPLUS I- AMPLUS II
 3:0
Lesovia I – Lesovia II
 w.o.
Orlęta II – AMPLUS II
 1:1
DAF II – Lesovia II
 4:0
Orlęta I – AMPLUS I
 1:0
DAF I – Lesovia I
 6:0
Termin VII 14.10.2017 godz. 10 ( sobota)
Gospodarz Lesovia
Gospodarz AMPLUS
Lesovia I – Orlęta II
 0:2
AMPLUS I – Kujawiak II
 9:0
Lesovia II – Orlęta I
 0:10
AMPLUS II – Kujawiak I
 1:0
Lesovia I – Lesovia II
 2:0
AMPLUS I – AMPLUS II
 3:0
Orlęta I – Orlęta II
 3:0
Kujawiak I – Kujawiak II
 3:0
Lesovia II – Orlęta II
 0:8
AMPLUS II – Kujawiak II
 2:0
Lesovia I – Orlęta I
 0:5
AMPLUS I – Kujawiak I
 1:0
Termin VIII 21.10.2017 godz. 10 ( sobota)
Gospodarz Kujawiak
Gospodarz Orlęta
Kujawiak I – Lesovia II
 5:0
Orlęta I – DAF II
 1:1
Kujawiak II – Lesovia I
 0:5
Orlęta II – DAF I
 2:2
Kujawiak I – Kujawiak II
 2:0
Orlęta I – Orlęta II
 4:0
Lesovia I – Lesovia II
 3:0
DAF I – DAF II
 0:2
Kujawiak II – Lesovia II
 0:1
Orlęta II – DAF II
 1:1
Kujawiak I – Lesovia I
 3:0
Orlęta I – DAF I
 5:1
Termin IX wiosna 2018
Gospodarz DAF
Gospodarz Lesovia
DAF I – Kujawiak II
Lesovia I  – AMPLUS II
DAF II – Kujawiak I
Lesovia II – AMPLUS I
DAF I – DAF II
Lesovia I – Lesovia II
Kujawiak I – Kujawiak II
AMPLUS I – AMPLUS II
DAF II – Kujawiak II
Lesovia II – AMPLUS II
DAF I – Kujawiak I
Lesovia I – AMPLUS I
Termin X wiosna 2018
Gospodarz AMPLUS
Gospodarz Kujawiak
AMPLUS I – DAF II
Kujawiak I – Orlęta II
AMPLUS II – DAF I
Kujawiak II – Orlęta I
AMPLUS I – AMPLUS II
Kujawiak I – Kujawiak II
DAF I – DAF II
Orlęta  I – Orlęta II
AMPLUS II – DAF II
Kujawiak II – Orlęta II
AMPLUS I – DAF I
Kujawiak I – Orlęta I
  1. Zmiana terminu zawodów w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wymaga dodatkowych działań za strony klubu. Zmiana terminu w takim przypadku może być dokonana tylko na pisemną prośbę jednego z klubów, wniesioną do Wydziału Gier. Klub zwracający się o zmianę terminu, w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wg ustalonego terminarza zobowiązany jest wskazać przyczynę zmiany oraz zaproponować nowy termin i godzinę rozegrania zawodów, a także uzyskać i przesłać zgodę drużyn przeciwnej na piśmie do Związku. Wystąpienie o zmianę terminu w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami bez zgody drużyny przeciwnej nie będzie rozpatrywane przez Wydział Gier BOZPN.
  2. W przypadku zmiany daty lub godziny spotkanie w terminie krótszym niż 14 dni przed meczem, klub wnioskujący z danej klasy rozgrywkowej zobowiązany jest do wniesienia opłat na konto Związku – BANK SPÓŁDZIELCZY W BIAŁEJ PODLASKIEJ 34 8025 0007 0024 2804 2000 0010– w wysokości:
  • Klasa okręgowa – 75 zł
  • Klasa A – 50 zł
  • Klasa B – 40 zł
  • Rozgrywki młodzieżowe – 30 zł
  1. Tylko zdarzenie losowe – nagłe, udokumentowane przed zawodami przed zawodami, inne ważne wydarzenia dla społeczności piłkarskie właściwie uzasadnione mogą stanowić podstawę do rozpatrzenia przez Wydział Gier zmiany terminu rozegrania zawodów.

Czas gry – 2 x 10 min

Boisko – 50- 56 x 26 – 30
Zmiany powrotne
Bramki – 2 x 5
Piłka nr – 4
Karny – 9 m
Badania obowiązkowe.
Spalony nie obowiązuje.
Ilość zawodników – 7
Mogą grać dziewczęta.
Kujawiak rozgrywa mecze na orliku w Kosutach.
Lesovia rozgrywa mecze na orliku w Trzebieszowie.
AMPLUS Łuków rozgrywa mecze na orliku I LO ul. Wyszyńskiego.
DAF Łuków rozgrywa mecze na orliku SP nr 5.