ORLIK MŁODSZY GRUPA I

ORLIK MŁODSZY grupa I
Terminarz rozgrywek rundy Wiosennej sezonu 2017/2018
Orlik Młodszy rocznik 2008 i młodsi
  1. AP TOP 54 I
  2. AP Top 54 II
  3. Huragan Międzyrzec Podlaski I
  4. Huragan Międzyrzec Podlaski II
  5. DAF III Łuków
  6. DAF IV Łuków
  7. Victoria Parczew I
  8. Victoria Parczew II
  9. Grom Kąkolewnica I
  10. Grom Kąkolewnica II

 

Zaległy Termin IX 11.04.2018 godz 17:00 (środa)
Gospodarz Grom
Gospodarz TOP 54
Victoria I – Grom II
 3:1
TOP 54 I  – Huragan II
 7:1
Victoria II – Grom I
 6:0
TOP 54 II – Huragan I
 1:10
Victoria I – Victoria II
 2:5
TOP 54 I – TOP 54 II
 obustronny w.o.
Grom I – Grom II
 1:0
Huragan I – Huragan II
 obustronny w.o.
Victoria II – Grom II
 8:0
TOP 54 II – Huragan II
 2:4
Victoria I – Grom I
 1:4
TOP 54 I – Huragan I
 4:3
Zaległy Termin X 14.04.2018 godz 10:00 (sobota)
Gospodarz Huragan
Gospodarz Grom
Huragan I – Victoria II
 3:1
Grom I – DAF IV
 4:0
Huragan II – Victoria I
 1:1
Grom II – DAF III
 0:3
Huragan I – Huragan II
 1:1
Grom I – Grom II
 2:1
Victoria I – Victoria II
 0:2
DAF III – DAF IV
 2:1
Huragan II – Victoria II
 1:5
Grom II – DAF IV
 1:1
Huragan I – Victoria I
 8:0
Grom I – DAF III
 1:4

 

Termin XI 21.04.2018 godz. 10 ( sobota)
Gospodarz Huragan
Gospodarz TOP 54
Huragan I – DAF IV
 7:0
TOP 54 I – Victoria II
 1:1
Huragan II – DAF III
 1:1
TOP 54 II – Victoria I
 2:0
Huragan I – Huragan II
 w.o.
TOP 54 I – TOP 54 II
 1:2
DAF III – DAF IV
 w.o.
Victoria I – Victoria II
 0:9
Huragan II – DAF IV
 4:1
TOP 54 II – Victoria II
 0:3
Huragan I – DAF III
 1:4
TOP 54 I – Victoria I
 5:0
Termin XII 25.04.2018 godz. 17 (środa)
Gospodarz DAF
Gospodarz Grom
DAF III – TOP 54  II
 1:2
Grom I – Huragan II
 7:1
DAF IV – TOP 54 I
 0:7
Grom II – Huragan I
 0:4
DAF III – DAF IV
 2:0
Grom I – Grom II
 4:2
Top 54 I – TOP 54 II
 1:0
Huragan I – Huragan II
 2:1
DAF IV – TOP 54 II
 0:6
Grom II – Huragan II
 0:3
DAF III – TOP 54 I
 0:1
Grom I – Huragan I
 0:1
Termin XIII 28.04.2018 godz. 10 ( sobota)
Gospodarz TOP 54
Gospodarz Victoria
TOP 54 I – Grom II
 7:0
Victoria I – DAF IV
 2:0
TOP 54 II – Grom I
 4:2
Victoria II – DADF III
 5:2
TOP 54 I – TOP 54 II
 w.o. obustronny
Victoria I – Victoria II
 0:2
Grom I- Grom II
 2:0
DAF III – DAF IV
 2:1
TOP 54 II – Grom II
 2:0
Victoria II – DAF IV
 13:0
TOP 54 I – Grom I
 3:0
Victoria I – DAF III
 1:4
Termin XIV 01.05.2018 godz. 10 (wtorek)
Gospodarz Victoria
Gospodarz Huragan
Grom I – Victoria II
 1:4
Huragan I – TOP 54 II
 1:1
Grom II – Victoria I
 0:3
Huragan II – TOP 54 I
 2:5
Grom I – Grom II
 5:1
Huragan I – Huragan II
 obustronny walkower
Victoria I – Victoria II
 4:4
TOP 54 I – TOP 54 II
 obustronny walkower
Grom II – Victoria II
 0:9
Huragan II – TOP 54 II
 0:3
Grom I – Victoria I
 1:3
Huragan I – TOP 54 I
 0:6
Termin XV 05.05.2018 godz. 10 ( sobota)
Gospodarz Victoria
Gospodarz DAF
Victoria I – Huragan II
 2:0
DAF III – Grom I
 7:0
Victoria II – Huragan I
 2:1
DAF IV – Grom II
 0:5
Victoria I – Victoria II
 0:1
DAF III  – DAF IV
 2:1
Huragan I – Huragan II
 2:1
Grom I – Grom II
 3:2
Victoria II – Huragan II
 6:0
DAF IV – Grom II
 1:0
Victoria I – Huragan I
 2:1
DAF III – Grom I
 3:1
Termin XVI 12.05.2018 godz. 10 ( sobota)
Gospodarz DAF 07.06.(czwartek) 17:00
Gospodarz Victoria
DAF III – Huragan II
Victoria I – TOP 54 II
 0:1
DAF IV – Huragan I
Victoria II – TOP 54 I
 1:4
DAF III – DAF IV
Victoria I – Victoria II
 1:2
Huragan I- Huragan II
TOP 54 I – TOP 54 II
 3:1
DAF IV – Huragan II
Victoria II – TOP 54 II
 5:3
DAF III – Huragan I
Victoria I – TOP 54 I
 0:7
Termin XVII 19.05.2018 godz. 10 ( sobota)
Gospodarz TOP 54  24.05.(czwartek) godzina 17:00
Gospodarz Huragan 21.04.(sobota) godzina 10:00
 BRAK SĘDZIEGO
TOP 54 I – DAF IV
Huragan I – Grom II
 7:0
TOP 54 II – DAF III
Huragan II – Grom I
 6:1
TOP 54 I – TOP 54 II
Huragan I – Huragan II
 2:1
DAF III – DAF IV
Grom I – Grom II
 2:1
TOP 54 II – DAF IV
Huragan II – Grom II
 9:0
TOP 54 I – DAF III
Huragan I – Grom I
 2:1
Termin XVIII 26.05.2018 godz. 10 ( sobota)
Gospodarz Grom
Gospodarz DAF 23.05.(środa) godzina 17:00
Grom I – TOP 54 II
DAF III – Victoria II
Grom II – TOP 54 I
DAF IV – Victoria I
Grom I – Grom II
DAF III – DAF IV
TOP 54 I – TOP 54 II
Victoria I – Victoria II
Grom II – TOP 54 II
DAF IV – Victoria II
Grom I – TOP 54 I
DAF III – Victoria I
Termin XIX 02.06.2018 godz. 10 (sobota)
Gospodarz GROM 19.05.(SOBOTA) godzina 12:00
Gospodarz TOP 54
Victoria I – Grom II
TOP 54 I  – Huragan II
Victoria II – Grom I
TOP 54 II – Huragan I
Victoria I – Victoria II
TOP 54 I – TOP 54 II
Grom I – Grom II
Huragan I – Huragan II
Victoria II – Grom II
TOP 54 II – Huragan II
Victoria I – Grom I
TOP 54 I – Huragan I
Termin XX 09.06.2018 godz. 10 (sobota)
Gospodarz Huragan
Gospodarz Grom
Huragan I – Victoria II
Grom I – DAF IV
Huragan II – Victoria I
Grom II – DAF III
Huragan I – Huragan II
Grom I – Grom II
Victoria I – Victoria II
DAF III – DAF IV
Huragan II – Victoria II
Grom II – DAF IV
Huragan I – Victoria I
Grom I – DAF III
  1. Zmiana terminu zawodów w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wymaga dodatkowych działań za strony klubu. Zmiana terminu w takim przypadku może być dokonana tylko na pisemną prośbę jednego z klubów, wniesioną do Wydziału Gier. Klub zwracający się o zmianę terminu, w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wg ustalonego terminarza zobowiązany jest wskazać przyczynę zmiany oraz zaproponować nowy termin i godzinę rozegrania zawodów, a także uzyskać i przesłać zgodę drużyn przeciwnej na piśmie do Związku. Wystąpienie o zmianę terminu w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami bez zgody drużyny przeciwnej nie będzie rozpatrywane przez Wydział Gier BOZPN.
  2. W przypadku zmiany daty lub godziny spotkanie w terminie krótszym niż 14 dni przed meczem, klub wnioskujący z danej klasy rozgrywkowej zobowiązany jest do wniesienia opłat na konto Związku – BANK SPÓŁDZIELCZY W BIAŁEJ PODLASKIEJ 34 8025 0007 0024 2804 2000 0010– w wysokości:
  • Klasa okręgowa – 75 zł
  • Klasa A – 50 zł
  • Klasa B – 40 zł
  • Rozgrywki młodzieżowe – 30 zł
  1. Tylko zdarzenie losowe – nagłe, udokumentowane przed zawodami przed zawodami, inne ważne wydarzenia dla społeczności piłkarskie właściwie uzasadnione mogą stanowić podstawę do rozpatrzenia przez Wydział Gier zmiany terminu rozegrania zawodów.

Czas gry – 2 x 10 min

Boisko – 50- 56 x 26 – 30
Zmiany powrotne
Bramki – 2 x 5
Piłka nr – 4
Karny – 9 m
Badania obowiązkowe.
Spalony nie obowiązuje.
Ilość zawodników – 7
Mogą grać dziewczęta.
Huragan rozgrywa mecze na orliku ul. Partyzantów 8.
Victoria Parczew rozgrywa mecze na orliku ul. 11 Listopada.
Grom Kąkolewnica rozgrywa mecze na orliku przy SP.
DAF Łuków rozgrywa mecze na orliku ul. T. Kościuszki ZS nr 1 .