ORLIK STARSZY

ORLIK STARSZY
Terminarz rozgrywek rundy jesiennej sezonu 2017/2018
Orlik Starszy rocznik 2007 i młodsi
  1. AP TOP 54 I
  2. AP Top 54 II
  3. UKS Jabłoń I
  4. UKS Jabłoń II
  5. Tytan Wisznice I
  6. Tytan Wisznice II
  7. Lutnia Piszczac I
  8. Lutnia Piszczac II
Termin I 02.09.2017 godz. 10 ( sobota)
Gospodarz Jabłoń
Gospodarz Tytan
Jabłoń I – Lutnia II
 6:1
Tytan I  – TOP 54 II
 0:0
Jabłoń II  – Lutnia I
4:1
Tytan II – TOP 54 I
0:9
Jabłoń I –Jabłoń II
3:1
Tytan I – Tytan II
0:0
Lutnia I – Lutnia II
2:2
TOP 54 I – TOP 54 II
0:0
Jabłoń II  – Lutnia II
6:1
Tytan II – TOP 54 II
0:10
Jabłoń I – Lutnia I
4:0
Tytan I – TOP 54 I
1:2
Termin II 09.09.2017 godz. 10 ( sobota)
Gospodarz Lutnia
Gospodarz Jabłoń
Lutnia I – TOP 54  II
 1:2
Jabłoń I – Tytan II
 5:0
Lutnia II – TOP 54  I
0:4
Jabłoń II – Tytan I
1:0
Lutnia I – Lutnia II
obustronny  v o
Jabłoń I – Jabłoń II
1:1
TOP 54  I – TOP 54  II
 obustronny  v o
Tytan I – Tytan II
2:1
Lutnia II – TOP 54  II
 1:2
Jabłoń II – Tytan II
5:1
Lutnia I – TOP 54  I
0:4
Jabłoń I – Tytan I
1:0
Termin III 16.09.2017 godz. 10 ( sobota)
Gospodarz Tytan
Gospodarz TOP 54
Tytan I – Lutnia II
 1:3
TOP 54 I – Jabłoń II
 4:1
Tytan II – Lutnia I
1:0
TOP 54 II – Jabłoń I
4:3
Tytan I – Tytan II
obustronny v o
TOP 54 I – TOP 54 II
3:2
Lutnia I- Lutnia II
 obustronny v o
Jabłoń I – Jabłoń II
2:1
Tytan II – Lutnia II
 0:3
TOP 54 II – Jabłoń  II
3:0
Tytan I – Lutnia I
7:1
TOP 54 I – Jabłoń I
7:1
Termin IV 23.09.2017 godz. 10 ( sobota)
Gospodarz Lutnia
Gospodarz TOP 54
Lutnia I – Jabłoń II
 1:5
TOP 54 I – Tytan II
 5:0
Lutnia II – Jabłoń I
0:9
TOP 54 II – Tytan I
 2:1
Lutnia I – Lutnia II
3:3
TOP 54 I – TOP 54 II
 3:2
Jabłoń I – Jabłoń II
2:2
Tytan I – Tytan II
 4:1
Lutnia II – Jabłoń II
3:1
TOP 54 II – Tytan II
 8:0
Lutnia I – Jabłoń I
2:3
TOP 54 I – Tytan I
 2:0
Termin V 30.09.2017 godz. 10 ( sobota)
Gospodarz TOP 54
Gospodarz Tytan
TOP 54 I – Lutnia II
 7:0
Tytan II – Jabłoń I
 0:3
TOP 54 II – Lutnia I
 6:0
Tytan I – Jabłoń II
 3:1
TOP 54 I – TOP 54 II
 4:2
Tytan  I – Tytan II
 2:1
Lutnia I – Lutnia II
 0:4
Jabłoń I – Jabłoń II
 2:1
TOP 54 II – Lutnia II
 2:1
Tytan II – Jabłoń II
 0:3
TOP 54 I – Lutnia I
 6:0
Tytan I – Jabłoń I
 0:2
Termin VI 07.10.2017 godz. 10 ( sobota)
Gospodarz Lutnia
Gospodarz Jabłoń
Lutnia I – Tytan II
 2:0
Jabłoń I – TOP 54 II
 2:1
Lutnia II – Tytan I
 0:5
Jabłoń II – TOP 54 I
 0:4
Lutnia I – Lutnia II
 6:5
Jabłoń I – Jabłoń II
 3:1
Tytan I- Tytan II
 3:1
TOP 54 I – TOP 54 II
 3:1
Lutnia II – Tytan II
 5:1
Jabłoń II – TOP 54 II
 0:0
Lutnia I – Tytan I
 0:2
Jabłoń I – TOP 54 I
 0:3
Termin VII 14.10.2017 godz. 10 ( sobota)
Gospodarz Jabłoń
Gospodarz Tytan
Jabłoń I – Lutnia II
 4:2
Tytan I  – TOP 54 II
 1:1
Jabłoń II  – Lutnia I
 5:3
Tytan II – TOP 54 I
 0:6
Jabłoń I –Jabłoń II
 w.o.
Tytan I – Tytan II
 4:2
Lutnia I – Lutnia II
 5:1
TOP 54 I – TOP 54 II
 3:1
Jabłoń II  – Lutnia II
 4:0
Tytan II – TOP 54 II
 0:3
Jabłoń I – Lutnia I
 3:2
Tytan I – TOP 54 I
 1:2
Termin VIII 21.10.2017 godz. 10 ( sobota)
Gospodarz Lutnia godz. 1130
Gospodarz Jabłoń
Lutnia I – TOP 54  II
Jabłoń I – Tytan II
Lutnia II – TOP 54  I
Jabłoń II – Tytan I
Lutnia I – Lutnia II
Jabłoń I – Jabłoń II
TOP 54  I – TOP 54  II
Tytan I – Tytan II
Lutnia II – TOP 54  II
Jabłoń II – Tytan II
Lutnia I – TOP 54  I
Jabłoń I – Tytan I
Termin IX wiosna 2018
Gospodarz Tytan
Gospodarz TOP 54
Tytan I – Lutnia II
TOP 54 I – Jabłoń II
Tytan II – Lutnia I
TOP 54 II – Jabłoń I
Tytan I – Tytan II
TOP 54 I – TOP 54 II
Lutnia I- Lutnia II
Jabłoń I – Jabłoń II
Tytan II – Lutnia II
TOP 54 II – Jabłoń  II
Tytan I – Lutnia I
TOP 54 I – Jabłoń I
  1. Zmiana terminu zawodów w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wymaga dodatkowych działań za strony klubu. Zmiana terminu w takim przypadku może być dokonana tylko na pisemną prośbę jednego z klubów, wniesioną do Wydziału Gier. Klub zwracający się o zmianę terminu, w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wg ustalonego terminarza zobowiązany jest wskazać przyczynę zmiany oraz zaproponować nowy termin i godzinę rozegrania zawodów, a także uzyskać i przesłać zgodę drużyn przeciwnej na piśmie do Związku. Wystąpienie o zmianę terminu w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami bez zgody drużyny przeciwnej nie będzie rozpatrywane przez Wydział Gier BOZPN.
  2. W przypadku zmiany daty lub godziny spotkanie w terminie krótszym niż 14 dni przed meczem, klub wnioskujący z danej klasy rozgrywkowej zobowiązany jest do wniesienia opłat na konto Związku – BANK SPÓŁDZIELCZY W BIAŁEJ PODLASKIEJ 34 8025 0007 0024 2804 2000 0010– w wysokości:
  • Klasa okręgowa – 75 zł
  • Klasa A – 50 zł
  • Klasa B – 40 zł
  • Rozgrywki młodzieżowe – 30 zł
  1. Tylko zdarzenie losowe – nagłe, udokumentowane przed zawodami przed zawodami, inne ważne wydarzenia dla społeczności piłkarskie właściwie uzasadnione mogą stanowić podstawę do rozpatrzenia przez Wydział Gier zmiany terminu rozegrania zawodów.
Czas gry – 2 x 10 min
Boisko – 50- 56 x 26 – 30
Zmiany powrotne
Bramki – 2 x 5
Piłka nr – 4
Karny – 9 m
Badania obowiązkowe.
Spalony nie obowiązuje.
Ilość zawodników – 7
Lutnia Piszczac rozgrywa mecze na orliku SP.
Tytan Wisznice rozgrywa mecze na orliku SP.
Jabłoń rozgrywa mecze na orliku SP w Jabłoniu.