Puchar Polski

Puchar Polski

I Runda Pucharu Polski BOZPN sezonu 2017/2018

6.08.2017 godzina 16

Zestaw par:

  1. Wenus Oszczepalin – Unia Krzywda 1:7
  2. Polesie Serokomla – Olimpia Okrzeja 3:1
  3. Bór Dąbie – Grom Kąkolewnica 2:9
  4. Start Gózd –  Łazy 1:3
  5. Rogoźnica   – Huragan Międzyrzec Podlaski 2:5
  6. Bad-Boys Zastawie -Kujawiak Stanin 3:7
  7. Victoria Parczew – Unia Żabików I 0:0 dogrywka 0:1
  8. LZS Dobryń – Rokitno 2:1
  9. AR-TIG Huta Dąbrowa I  – Orlęta Łuków 1:10
  10.  Janowia Janów Podlaski – Niwa Łomazy 0:5
  11.  Dwernicki Stoczek Łukowski  – Bizon Jeleniec 1:5
  12.  Sławatycze – Tytan Wisznice 0:4
  13.  Orzeł Czemierniki – LKS Milanów  4:1
  14. Agrosport Leśna Podlaska – Lutnia Piszczac I 1:1 dogrywka 1:4
  15. Twierdza Kobylany – Granica Terespol 1:3
  16. AP TOP 54 –  RED Sielczyk 3:0
  17. Lutnia Piszczac II – Roskosz Grabanów 0:1
  18. Rzeczyca – Dąb Dębowa Kłoda 1:2
  19. KS AZ-BUD Komarówka Podlaska – Młodzieżówka Radzyń 1:1 karne 2:4
  20. Wóldom Wólka Domaszewska – Orkan Wojcieszków 3:2
  21. Perła Dwornia – AR-TIG Huta Dąbrowa II 1:3
  22. Wólka Świątkowa – Dębowica 0:3
  23. Tur Turze Rogi – Orlęta Gołaszyn 3:3 dogrywka 3:4
  24. Sokół Krynka -Orzeł Zalesie 10:0
  25. Unia Żabików II – Absolwent Domaszewnica 1:4

II Runda Pucharu Polski BOZPN sezonu 2017/2018

13.08.2017 godzina 14

Zestaw par:

  1. Młodzieżówka Radzyń Podlaski – Unia Żabików 0:2
  2. AP TOP 54 – Lutnia Piszczac 2:5
  3. Dąb Dębowa Kłoda – Huragan Międzyrzec Podlaski 0:1
  4. Granica Terespol – Niwa Łomazy 4:2
  5. Roskosz Grabanów – Dobryń (mecz w Dobryniu) 0:3 v o
  6. Orzeł Czemierniki – Tytan Wisznice 0:2
  7. Dębowica – Grom Kąkolewnica 0:4
  8. Unia Krzywda II – Polesie Serokomla 0:3
  9. AR-TIG Huta Dąbrowa II – Kujawiak Stanin 0:5
  10.  Orlęta Gołaszyn – Unia Krzywda I 1:4
  11.  Absolwent Domaszewnic – Bizon Jeleniec 1:4
  12.  Wóldom Wólka Domaszewska – ŁKS Łazy 0:5
  13.  Sokół Krynka – Orlęta Łuków 0:3

 

III Runda Pucharu Polski BOZPN sezonu 2017/2018

12.11.2017 godzina 12:00

Zestaw par:

1. GRANICA TERESPOL – DOBRYŃ – 2:0
2. POLESIE SEROKOMLA – ŁKS ORLĘTA ŁUKÓW – 2:10
3. TYTAN WISZNICE – UNIA ŻABIKÓW – 4:2
4. BIZON JELENIEC – GROM KĄKOLEWNICA -3:1
5. KUJAWIAK STANIN – ŁKS ŁAZY – 5:3

6. UNIA KRZYWDA – SOKÓŁ ADAMÓW – 1:2
7. LUTNIA PISZCZAC – MKS PODLASIE BIAŁA PODLASKA – 1:3
8. MOSIR HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI – ORLĘTA-SPOMLEK RADZYŃ PODLASKI – 1:4

 

1/4 Finału Pucharu Polski sezonu 2017/2018

11.04.2018r godzina 17:00

Zestaw par:

  1. TYTAN WISZNICE – ORLĘTA ŁUKÓW – 0:6
  2. SOKÓŁ ADAMÓW – MKS PODLASIE BIAŁA PODLASKA – 1:2
  3. KUJAWIAK STANIN – BIZON JELENIEC – 2:3
  4. GRANICA TERESPOL – ORLĘTA-SPOMLEK RADZYŃ PODLASKI – 1:4

 

1/2 Finału Pucharu Polski sezonu 2017/2018

Zestaw par:

  1. BIZON JELENIEC – ŁKS ORLĘTA ŁUKÓW – 2:3
  2. ORLĘTA-SPOMLEK RADZYŃ PODLASKI – MKS PODLASIE BIAŁA PODLASKA – 4:1

 

Finał Pucharu Polski sezonu 2017/2018

09.05.2018r(środa) godzina 17:00 w Łukowie (Stadion ŁKS Orlęta Łuków)

ŁKS Orlęta Łuków – LKS Orlęta-SPOMLEK Radzyń Podlaski 0:4 (0:1)
Bramki: Kacper Kania 29’, Jakub Kaganek 76’, 79’, Szymon Stanisławski 88’

 

Gospodarz na pierwszym miejscu.

Czas gry 2 x 45 min.

Przy remisie dogrywka 2 x 15 min, a następnie rzuty karne.