TERMINARZ KLASA „O”

Terminarz rozgrywek ligi: BIAŁA PODLASKA: KLASA OKRĘGOWA
RUNDA WIOSENNA
Kolejka 14 w dniach 08.04.2018 godz. 1600
  Gospodarz Goście Wynik
1 Bizon Jeleniec Unia Krzywda  0:2
2 ŁKS Łazy LKS Milanów  2:3
3 Grom Kąkolewnica Olimpia Okrzeja  1:1
4 Kujawiak Stanin Lutnia Piszczac  0:3
5 Unia Żabików Tytan Wisznice  1:3
6 Orlęta Łuków Niwa Łomazy  5:0
7 LZS Dobryń MOSIR Huragan Międzyrzec Podlaski  1:6
Kolejka 15 w dniach 15.04.2018 godz. 1600
  Gospodarz Goście Wynik
8 LZS Dobryń Bizon Jeleniec  0:4
9 MOSIR Huragan Międzyrzec Podlaski Orlęta Łuków  0:2
10 Niwa Łomazy Unia Żabików  2:3
11 Tytan Wisznice Kujawiak Stanin  1:0
12 Lutnia Piszczac Grom Kąkolewnica  2:2
13 Olimpia Okrzeja ŁKS Łazy  1:4
14 LKS Milanów Unia Krzywda  3:0 walkower (nieuprawniony zawodnik w LZS Unia Krzywda)
Kolejka 16 w dniach 22.04.2018 godz. 1600
  Gospodarz Goście Wynik
15 Bizon Jeleniec LKS Milanów  3:2
16 Unia Krzywda Olimpia Okrzeja  1:1
17 ŁKS Łazy Lutnia Piszczac  1:2
18 Grom Kąkolewnica Tytan Wisznice  0:1
19 Kujawiak Stanin Niwa Łomazy  4:1
20 Unia Żabików MOSIR Huragan Międzyrzec Podlaski  0:1
21 Orlęta Łuków LZS Dobryń  3:2
Kolejka 17 w dniach 29.04.2018 godz. 1600
  Gospodarz Goście Wynik
22 Orlęta Łuków Bizon Jeleniec  3:0
23 LZS Dobryń Unia Żabików  1:3
24 MOSIR Huragan Międzyrzec Podlaski Kujawiak Stanin  5:0
25 Niwa Łomazy Grom Kąkolewnica  0:2
26 Tytan Wisznice ŁKS Łazy  1:1
27 Lutnia Piszczac Unia Krzywda  0:0
28 Olimpia Okrzeja LKS Milanów  2:3
Kolejka 18 w dniach 03.05.2018 godz. 1700
  Gospodarz Goście Wynik
29 Bizon Jeleniec Olimpia Okrzeja  1:0
30 LKS Milanów Lutnia Piszczac  0:3
31 Unia Krzywda Tytan Wisznice  0:1
32 ŁKS Łazy Niwa Łomazy  1:3
33 Grom Kąkolewnica MOSIR Huragan Międzyrzec Podlaski  1:4
34 Kujawiak Stanin LZS Dobryń  3:5
35 Unia Żabików Orlęta Łuków  1:2
Kolejka 19 w dniach 06.05-2018 godz. 1600
  Gospodarz Goście Wynik
36 Unia Żabików Bizon Jeleniec  3:0
37 Orlęta Łuków Kujawiak Stanin  5:0
38 LZS Dobryń Grom Kąkolewnica  2:1
39 MOSIR Huragan ŁKS Łazy  3:0
40 Niwa Łomazy Unia Krzywda  3:4
41 Tytan Wisznice LKS Milanów  1:3
42 Lutnia Piszczac Olimpia Okrzeja  1:2
Kolejka 20 w dniach 13.05-2018 godz. 1600
  Gospodarz Goście Wynik
43 Bizon Jeleniec Lutnia Piszczac  1:4
44 Olimpia Okrzeja Tytan Wisznice  3:0
45 LKS Milanów Niwa Łomazy  7:1
46 Unia Krzywda MOSIR Huragan Międzyrzec Podlaski  3:1
47 ŁKS Łazy LZS Dobryń godzina 13:00  3:1
48 Grom Kąkolewnica Orlęta Łuków  0:2
49 Kujawiak Stanin Unia Żabików  1:2
Kolejka 21 w dniach 20.05.2018 godz. 1600
  Gospodarz Goście Wynik
50 Kujawiak Stanin Bizon Jeleniec
51 Unia Żabików Grom Kąkolewnica godzina 13:00
52 Orlęta Łuków ŁKS Łazy godzina 17:00
53 LZS Dobryń Unia Krzywda
54 MOSIR Huragan Międzyrzec Podlaski LKS Milanów
55 Niwa Łomazy Olimpia Okrzeja
56 Tytan Wisznice Lutnia Piszczac
Kolejka 22 w dniach 27.05.2018 godz. 1600
  Gospodarz Goście Wynik
57 Bizon Jeleniec Tytan Wisznice
58 Lutnia Piszczac Niwa Łomazy
59 Olimpia Okrzeja MOSIR Huragan Międzyrzec Podlaski
60 LKS Milanów LZS Dobryń
61 Unia Krzywda Orlęta Łuków
62 ŁKS Łazy Unia Żabików godzina 17:00
63 Grom Kąkolewnica Kujawiak Stanin godzina 13:00
Kolejka 23 w dniach 31.05.2018 godz. 1700
  Gospodarz Goście Wynik
64 Grom Kąkolewnica Bizon Jelniec
65 Kujawiak Stanin ŁKS Łazy
66 Unia Żabików Unia Krzywda
67 Orlęta Łuków LKS Milanów
68 LZS Dobryń Olimpia Okrzeja
69 MOSIR Huragan Międzyrzec Podlaski Lutnia Piszczac
70 Niwa Łomazy Tytan Wisznice
Kolejka 24 w dniach 03.06.2018 godz. 1600
  Gospodarz Goście Wynik
71 Bizon Jeleniec Niwa Łomazy
72 Tytan Wisznice MOSIR Huragan Międzyrzec Podlaski
73 Lutnia Piszczac LZS Dobryń
74 Olimpia Okrzeja Orlęta Łuków
75 LKS Milanów Unia Żabików
76 Kujawiak Stanin Unia Krzywda
77 ŁKS Łazy Grom Kąkolewnica godzina 17:00
Kolejka 25 w dniach 10.06.2018 godz. 1600
  Gospodarz Goście Wynik
78 ŁKS Łazy Bizon Jeleniec
79 Grom Kąkolewnica Unia Krzywda
80 Kujawiak Stanin LKS Milanów
81 Unia Żabików Olimpia Okrzeja godzina 13:00
82 Orlęta Łuków Lutnia Piszczac   godzina 14:00
83 LZS Dobryń Tytan Wisznice
84 MOSIR Huragan Międzyrzec Podlaski Niwa Łomazy
Kolejka 26 w dniach 17.06.2018 godz. 1600
  Gospodarz Goście Wynik
85 Bizon Jeleniec MOSIR Huragan Międzyrzec Podlaski
86 Niwa Łomazy LZS Dobryń
87 Tytan Wisznice Orlęta Łuków
88 Lutnia Piszczac Unia Żabików
89 Olimpia Okrzeja Kujawiak Stanin
90 LKS Milanów Grom Kąkolewnica
91 Unia Krzywda ŁKS Łazy

GLKS „UNIA” ŻABIKÓW swoje mecze w roli gospodarza rozgrywa na boisku bocznym Orląt Radzyń Podlaski przy ul. Warszawskiej 77

  1. Zmiana terminu zawodów w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wymaga dodatkowych działań za strony klubu. Zmiana terminu w takim przypadku może być dokonana tylko na pisemną prośbę jednego z klubów, wniesioną do Wydziału Gier. Klub zwracający się o zmianę terminu, w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wg ustalonego terminarza zobowiązany jest wskazać przyczynę zmiany oraz zaproponować nowy termin i godzinę rozegrania zawodów, a także uzyskać i przesłać zgodę drużyn przeciwnej na piśmie do Związku. Wystąpienie o zmianę terminu w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami bez zgody drużyny przeciwnej nie będzie rozpatrywane przez Wydział Gier BOZPN.
  2. W przypadku zmiany daty lub godziny spotkanie w terminie krótszym niż 14 dni przed meczem, klub wnioskujący z danej klasy rozgrywkowej zobowiązany jest do wniesienia opłat na konto Związku – BANK SPÓŁDZIELCZY W BIAŁEJ PODLASKIEJ 34 8025 0007 0024 2804 2000 0010– w wysokości:
  • Klasa okręgowa – 75 zł
  • Klasa A – 50 zł
  • Klasa B – 40 zł
  • Rozgrywki młodzieżowe – 30 zł
  1. Tylko zdarzenie losowe – nagłe, udokumentowane przed zawodami przed zawodami, inne ważne wydarzenia dla społeczności piłkarskie właściwie uzasadnione mogą stanowić podstawę do rozpatrzenia przez Wydział Gier zmiany terminu rozegrania zawodów.