TERMINARZ KLASY „A” grupa II

Terminarz rozgrywek ligi: BIAŁA PODLASKA: KLASA A GRUPA 2
RUNDA WIOSENNA
Kolejka 12 w dniach 08.04.2018 godz. 1600
Gospodarze Goście Wynik
1 Pauza Wenus Oszczepalin
2 Bad Boys Zastawie Dębowica  3:1
3 Bór Dąbie Sokół Krynka  4:2
4 Start Gózd KS AR-TIG Huta Dąbrowa  1:6
5 Polesie Serokomla Orlęta Gołaszyn  3:0
6 Orkan Wojcieszków Dwernicki Stoczek Łukowski  1:4
Kolejka 13 w dniach 15.04.2018 godz. 1600
Gospodarze Goście Wynik
7 Pauza Orkan Wojcieszków
8 Dwernicki Stoczek Łukowski Polesie Serokomla  2:0
9 Orlęta Gołaszyn Start Gózd  2:2
10 KS AR-TIG Huta Dąbrowa Bór Dąbie  2:1
11 Sokół Krynka Bad Boys Zastawie  0:4
12 Dębowica Wenus Oszczepalin  2:3
Kolejka 14 w dniach 22.04.2018 godz. 1600
Gospodarze Goście Wynik
13 Pauza Dębowica
14 Wenus Oszczepalin Sokół Krynka  4:2
15 Bad Boys Zastawie AR-TIG Huta Dąbrowa  4:1
16 Bór Dąbie Orlęta Gołaszyn  4:1
17 Start Gózd Dwernicki Stoczek Łukowski  1:0
18 Polesie Serokomla Orkan Wojcieszków  6:0
Kolejka 15 w dniach 29.04.2018 godz. 1600
Gospodarze Goście Wynik
19 Pauza Polesie Serokomla  –
20 Orkan Wojcieszków Start Gózd  0:1
21 Dwernicki Stoczek Łukowski Bór Dąbie  1:1
22 Orlęta Gołaszyn Bad Boys Zastawie  0:3 w.o.
23 AR-TIG Huta Dąbrowa Wenus Oszczepalin  5:1
24 Sokół Krynka Dębowica  0:5
Kolejka 16 w dniach 03.05.2018 godz. 1600
Gospodarze Goście Wynik
25 Pauza Sokół Krynka  –
26 Dębowica KS AR-TIG Huta Dąbrowa  2:4
27 Wenus Oszczepalin Orlęta Gołaszyn  0:2
28 Bad Boys Zastawie Dwernicki Stoczek Łukowski  4:0
29 Bór Dąbie Orkan Wojcieszków  3:1
30 Start Gózd Polesie Serokomla  1:5
Kolejka 17 w dniach 06.05.2018 godz. 1600
Gospodarze Goście Wynik
31 Pauza Start Gózd  –
32 Polesie Serokomla Bór Dąbie  0:2
33 Orkan Wojcieszków Bad Boys Zastawie  0:6
34 Dwernicki Stoczek Łukowski Wenus Oszczepalin  11:2
35 Orlęta Gołaszyn Dębowica  2:1
36 KS AR-TIG Huta Dąbrowa Sokół Krynka  9:0
 Kolejka 18 w dniach 13.05.2018 godz. 1600
Gospodarze Goście Wynik
37 Pauza KS AR-TIG Huta Dąbrowa  –
38 Sokół Krynka Orlęta Gołaszyn  0:3
39 Dębowica Dwernicki Stoczek Łukowski  3:1
40 Wenus Oszczepalin Orkan Wojcieszków  3:1
41 Bad Boys Zastawie Polesie Serokomla  4:1
42 Bór Dąbie Start Gózd  6:1
Kolejka 19 w dniach 20.05.2018 godz. 1600
Gospodarze Goście Wynik
43 Pauza Bór Dąbie
44 Start Gózd Bad Boys Zastawie
45 Polesie Serokomla Wenus Oszczepalin
46 Orkan Wojcieszków Dębowica
47 Dwernicki Stoczek Łukowski Sokół Krynka
48 Orlęta Gołaszyn KS AR-TIG Huta Dąbrowa godzina 18:00
Kolejka 20 w dniach 27.05.2018 godz. 1600
Gospodarze Goście Wynik
49 Pauza Orlęta Gołaszyn
50 KS AR-TIG Huta Dąbrowa Dwernicki Stoczek Łukowski
51 Sokół Krynka Orkan Wojcieszków
52 Dębowica Polesie Serokomla
53 Wenus Oszczepalin Start Gózd
54 Bad Boys Zastawie Bór Dąbie
Kolejka 21 w dniach 03.06.2018 godz. 1600
Gospodarze Goście Wynik
55 Pauza Bad Boys Zastawie
56 Bór Dąbie Wenus Oszczepalin
57 Start Gózd Dębowica
58 Polesie Serokomla Sokół Krynka
59 Orkan Wojcieszków KS AR-TIG Huta Dąbrowa
60 Dwernicki Stoczek Łukowski Orlęta Gołaszyn
Kolejka 22 w dniach 10.06.2018 godz. 1600
Gospodarze
Goście
Wynik
61
Pauza Dwernicki Stoczek Łukowski
62
Orlęta Gołaszyn Orkan Wojcieszków
63
KS AR-TIG Huta Dąbrowa Polesie Serokomla
64
Sokół Krynka Start Gózd
65
Dębowica Bór Dąbie
66
Wenus Oszczepalin Bad Boys Zastawie
  1. Zmiana terminu zawodów w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wymaga dodatkowych działań za strony klubu. Zmiana terminu w takim przypadku może być dokonana tylko na pisemną prośbę jednego z klubów, wniesioną do Wydziału Gier. Klub zwracający się o zmianę terminu, w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wg ustalonego terminarza zobowiązany jest wskazać przyczynę zmiany oraz zaproponować nowy termin i godzinę rozegrania zawodów, a także uzyskać i przesłać zgodę drużyn przeciwnej na piśmie do Związku. Wystąpienie o zmianę terminu w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami bez zgody drużyny przeciwnej nie będzie rozpatrywane przez Wydział Gier BOZPN.
  2. W przypadku zmiany daty lub godziny spotkanie w terminie krótszym niż 14 dni przed meczem, klub wnioskujący z danej klasy rozgrywkowej zobowiązany jest do wniesienia opłat na konto Związku – BANK SPÓŁDZIELCZY W BIAŁEJ PODLASKIEJ 34 8025 0007 0024 2804 2000 0010– w wysokości:
  • Klasa okręgowa – 75 zł
  • Klasa A – 50 zł
  • Rozgrywki młodzieżowe – 30 zł
  1. Tylko zdarzenie losowe – nagłe, udokumentowane przed zawodami przed zawodami, inne ważne wydarzenia dla społeczności piłkarskie właściwie uzasadnione mogą stanowić podstawę do rozpatrzenia przez Wydział Gier zmiany terminu rozegrania zawodów.