TERMINARZ LIGI OKRĘGOWEJ MŁODZIKA MŁODSZEGO GRUPA I

Terminarz rozgrywek ligi: BIAŁA PODLASKA: D2 MŁODZIK MŁODSZY ROCZNIK 2006 GRUPA 1

RUNDA WIOSENNA SEZONU 2017/2018

Lesovia Trzebieszów – DAF ŁUKÓW II  5:1

Kolejka 10 w dniach 14-04-2018 godz. 10 – zaległa kolejka z jesieni

Gospodarze Goście wyniki
1 DAF Łuków I Lesovia Trzebieszów  4:1
2 DAF Łuków II Grom Kąkolewnica  0:3
3 AMPLUS Łuków LKS Milanów  6:2

Kolejka 11 w dniach 21-04-2018 godz. 10

Gospodarze Goście wyniki
4 DAF Łuków I AMPLUS Łuków
 2:2
5 LKS Milanów DAF II Łuków
 5:0
6 Grom Kąkolewnica Lesovia Trzebieszów  3:2

Kolejka 12 w dniach 25-04-2018 godz. 17

Gospodarze Goście wyniki
7 Grom Kąkolewnica DAF Łuków I  3:2
8 Lesovia Trzebieszów LKS Milanów  1:3
9 DAF Łuków II AMPLUS Łuków  1:3

Kolejka 13 w dniach 28-04-2018 godz. 10

Gospodarze Goście wyniki
10 DAF Łuków I DAF Łuków II  1:3
11 AMPLUS Łuków Lesovia Trzebieszów  6:0
12 Grom Kąkolewnica LKS Milanów  2:1

Kolejka 14 w dniach 01-05-2018 godz. 10

Gospodarze Goście wyniki
13 LKS Milanów DAF Łuków I 30.05.(środa) godzina 17:00
14 Grom Kąkolewnica AMPLUS Łuków  3:2
15 Lesovia Trzebieszów DAF Łuków II  3:0

Kolejka 15 w dniach 05-05-2018 godz. 10

Gospodarze Goście wyniki
16 DAF Łuków I Lesovia Trzebieszów  1:1
17 DAF Łuków II Grom Kąkolewnica
 1:4
18 AMPLUS Łuków LKS Milanów  1:2

Kolejka 16 w dniach 12-05-2018 godz. 10

Gospodarze Goście wyniki
19 AMPLUS Łuków DAF Łuków I  7:0
20 DAF Łuków II LKS Milanów  2:8
21 Lesovia Trzebieszów Grom Kąkolewnica  2:1

Kolejka 17 w dniach 19-05-2018 godz. 10

Gospodarze Goście wyniki
22 DAF Łuków I Grom Kąkolewnica 18.05.(piątek) godzina 17:00
23 LKS Milanów Lesovia Trzebieszów  6:0
24 AMPLUS Łuków DAF Łuków II

Kolejka 18 w dniach 26-05-2018 godz. 10

Gospodarze Goście wyniki
25 DAF Łuków II DAF Łuków I
26 Lesovia Trzebieszów AMPLUS Łuków
27 LKS Milanów Grom Kąkolewnica

Kolejka 19 w dniach 02-06-2018 godz. 10

Gospodarze Goście wyniki
28 DAF Łuków I LKS Milanów
29 AMPLUS Łuków Grom Kąkolewnica
30 DAF Łuków II Lesovia Trzebieszów godzina 11:30

Kolejka 20 w dniach 09-06-2018 godz 10

Gospodarze Goście wyniki
31 Lesovia Trzebieszów DAF Łuków I
32 Grom Kąkolewnica DAF Łuków II
33 LKS Milanów AMPLUS Łuków
  1. Zmiana terminu zawodów w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wymaga dodatkowych działań za strony klubu. Zmiana terminu w takim przypadku może być dokonana tylko na pisemną prośbę jednego z klubów, wniesioną do Wydziału Gier. Klub zwracający się o zmianę terminu, w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wg ustalonego terminarza zobowiązany jest wskazać przyczynę zmiany oraz zaproponować nowy termin i godzinę rozegrania zawodów, a także uzyskać i przesłać zgodę drużyn przeciwnej na piśmie do Związku. Wystąpienie o zmianę terminu w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami bez zgody drużyny przeciwnej nie będzie rozpatrywane przez Wydział Gier BOZPN.
  2. W przypadku zmiany daty lub godziny spotkanie w terminie krótszym niż 14 dni przed meczem, klub wnioskujący z danej klasy rozgrywkowej zobowiązany jest do wniesienia opłat na konto Związku – BANK SPÓŁDZIELCZY W BIAŁEJ PODLASKIEJ 34 8025 0007 0024 2804 2000 0010– w wysokości:
  • Klasa okręgowa – 75 zł
  • Klasa A – 50 zł
  • Klasa B – 40 zł
  • Rozgrywki młodzieżowe – 30 zł
  1. Tylko zdarzenie losowe – nagłe, udokumentowane przed zawodami przed zawodami, inne ważne wydarzenia dla społeczności piłkarskie właściwie uzasadnione mogą stanowić podstawę do rozpatrzenia przez Wydział Gier zmiany terminu rozegrania zawodów.
Czas gry – 2 x 30 min
Boisko – 70- 75 x standardowe
Zmiany powrotne
Bramki – 2 x 5
Piłka nr – 4
Karny – 9 m
Badania obowiązkowe
Spalony obowiązuje
Ilość zawodników – 9
Mogą grać dziewczęta (max 2 na boisku)
Lesovia rozgrywa mecze na boisku w Dębowicy.
DAF Łuków rozgrywa mecze na boisku Orlęta Łuków.
AMPLUS Łuków rozgrywa mecze na boisku Orlęta Łuków.