TERMINARZ LIGI OKRĘGOWEJ TRAMPKARZA MŁODSZEGO GRUPA II

Terminarz rozgrywek ligi: BIAŁA PODLASKA: C2 TRAMPKARZ MŁODSZY GRUPA 2

RUNDA Wiosenna sezonu 2017/2018

Kolejka 8 w dniach 28-04-2018 godz. 10

Gospodarz Goście wynik
1 Unia Krzywda – pauzuje w kolejce  –
2 Grom Kąkolewnica Sokół Adamów  0:1
3 AR-TIG Huta Dąbrowa Orlęta Łuków  0:5
4 Kujawiak Stanin AMPLUS Łuków  0:3 w.o.

 Kolejka 9 w dniach 05-05-2018 godz. 10

Gospodarz Goście wynik
5 KS Kujawiak Stanin – pauzuje w kolejce  –
6 AMPLUS Łuków AR-TIG Huta Dąbrowa  11:0
7 Orlęta Łuków Grom Kąkolewnica  4:3
8 Sokół Adamów Unia Krzywda  1:2

 Kolejka 10 w dniach 12-05-2018 godz. 10

Gospodarz Goście wynik
9 Sokół Adamów – pauzuje w kolejce  –
10 Unia Krzywda Orlęta Łuków  5:2
11 Grom Kąkolewnica AMPLUS Łuków  0:6
12 AR-TIG Huta Dąbrowa Kujawiak Stanin  3:0 w.o.

Kolejka 11 w dniach 19-05-2018 godz. 10

Gospodarz Goście wynik
13 KS AR-TIG Huta Dąbrowa – pauzuje w kolejce  –
14 Kujawiak Stanin Grom Kąkolewnica  0:3 w.o.
15 AMPLUS Łuków Unia Krzywda godzina 11:30
16 Orlęta Łuków Sokół Adamów

 Kolejka 12 w dniach 26-05-2018 godz. 10

Gospodarz Goście wynik
17 Orlęta Łuków – pauzuje w kolejce
18 Sokół Adamów AMPLUS Łuków
19 Unia Krzywda Kujawiak Stanin  3:0 w.o.
20 Grom Kąkolewnica AR-TIG Huta Dąbrowa 30.05.(środa) godzina 18:00

 Kolejka 13 w dniach 02-06-2018 godz. 10

Gospodarz Goście wynik
21 Grom Kąkolewnica – pauzuje w kolejce
22 AR-TIG Huta Dąbrowa Unia Krzywda
23 Kujawiak Stanin Sokół Adamów  0:3 w.o.
24 AMPLUS Łuków Orlęta Łuków

 Kolejka 14 w dniach 09-06-2018 godz. 10

Gospodarz Goście wynik
25 ŁSR AMPLUS Łuków – pauzuje w kolejce
26 Orlęta Łuków Kujawiak Stanin  3:0 w.o.
27 Sokół Adamów AR-TIG Huta Dąbrowa
28 Unia Krzywda Grom Kąkolewnica
  1. Zmiana terminu zawodów w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wymaga dodatkowych działań za strony klubu. Zmiana terminu w takim przypadku może być dokonana tylko na pisemną prośbę jednego z klubów, wniesioną do Wydziału Gier. Klub zwracający się o zmianę terminu, w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wg ustalonego terminarza zobowiązany jest wskazać przyczynę zmiany oraz zaproponować nowy termin i godzinę rozegrania zawodów, a także uzyskać i przesłać zgodę drużyn przeciwnej na piśmie do Związku. Wystąpienie o zmianę terminu w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami bez zgody drużyny przeciwnej nie będzie rozpatrywane przez Wydział Gier BOZPN.
  2. W przypadku zmiany daty lub godziny spotkanie w terminie krótszym niż 14 dni przed meczem, klub wnioskujący z danej klasy rozgrywkowej zobowiązany jest do wniesienia opłat na konto Związku – BANK SPÓŁDZIELCZY W BIAŁEJ PODLASKIEJ 34 8025 0007 0024 2804 2000 0010– w wysokości:
  • Klasa okręgowa – 75 zł
  • Klasa A – 50 zł
  • Klasa B – 40 zł
  • Rozgrywki młodzieżowe – 30 zł
  1. Tylko zdarzenie losowe – nagłe, udokumentowane przed zawodami przed zawodami, inne ważne wydarzenia dla społeczności piłkarskie właściwie uzasadnione mogą stanowić podstawę do rozpatrzenia przez Wydział Gier zmiany terminu rozegrania zawodów.
Czas gry – 2 x 35 min
Boisko –standardowe
Zmiany powrotne
Bramki – standardowe
Piłka nr – 5
Karny – 11 m
Badania obowiązkowe
Spalony obowiązuje
Ilość zawodników – 11
Mogą grać dziewczęta (max 2 na boisku)